9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

ДП “Антонов” зацікавлений у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування лоу-кост авіакомпаній

Аеродром Антонов сертифікований по 1 категорії ICAO. Він може приймати і відправляти повітряні судна цілодобово протягом усього року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДП “Антонов”.

На виконання розпорядження Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, яке було надане під час наради за участю представників ДП “Антонов” в Кабінеті міністрів України, сформовано робочу групу з підготовки бізнес-плану щодо використання аеродрому “Київ-Антонов”, смт. Гостомель, для обслуговування лоу-кост авіакомпаній.

Цей аеродром сертифікований за 1 категорією ICAO, може приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом усього року. На теперішній час летовище використовується як порт для вантажних літаків та проведення льотних випробувань. Розвиток його інфраструктури в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане корисним не лише для аеропорту, а й для регіону в цілому. Одним з важливих факторів стане створення нових робочих місць.

Інформація, яка з’явилася в пресі щодо неготовності ДП “АНТОНОВ” до виконання поставленого завдання, є нічим іншим, як хибним викладенням фактів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають