9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Договір про допуск приватних локомотивів на залізничні шляхи України узгодять до кінця вересня

До кінця вересня поточного року повинен бути узгоджений договір про допуск приватних локомотивів до роботи на залізничних коліях загального користування.

Про це в ході круглого столу в Європейський бізнес-асоціації повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Питання з узгодженням договору про допуск приватних локомотивів повинно бути вирішене до кінця вересня. Таке завдання поставлене перед “Укрзалізницею”. Цей проєкт є вкрай важливим і очікуваним для бізнесу протягом останніх років. Завдяки йому ще до вступу в силу закону “Про залізничний транспорт”, ми зможемо дослідити, як функціонує ринок в абсолютно інших умовах — при наявності відразу декількох перевізників”, – зазначив Криклій.

Нагадаємо, що ще 27 серпня Міністерство інфраструктури України назвало першого учасника пілотного проєкту щодо допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах на залізничних шляхах загального користування. Їм стала “Українська локомотивобудівна компанія”. В інтерв’ю журналістам технічний директор компанії Володимир Крот інформував, що від дати, коли підписаний наказ міністерства (26 серпня), у “Укрзалізниці” є 30 робочих днів для того, щоб підписати договір з компанією. Після цього приватний перевізник підпише договір зі своїми контрагентами. Після підписання договору з УЗ до початку реальних вантажоперевезень, на думку Крота, може пройти від декількох тижнів до місяця.

У вересні повідомлялося, що учасниками експериментального проєкту “Укрзалізниці” по допуску приватних локомотивів хочуть стати ще 13 компаній.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають