9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

Договір про допуск приватних локомотивів на залізничні шляхи України узгодять до кінця вересня

 • До кінця вересня поточного року повинен бути узгоджений договір про допуск приватних локомотивів до роботи на залізничних коліях загального користування.

  Про це в ході круглого столу в Європейський бізнес-асоціації повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Питання з узгодженням договору про допуск приватних локомотивів повинно бути вирішене до кінця вересня. Таке завдання поставлене перед “Укрзалізницею”. Цей проєкт є вкрай важливим і очікуваним для бізнесу протягом останніх років. Завдяки йому ще до вступу в силу закону “Про залізничний транспорт”, ми зможемо дослідити, як функціонує ринок в абсолютно інших умовах — при наявності відразу декількох перевізників”, – зазначив Криклій.

  Нагадаємо, що ще 27 серпня Міністерство інфраструктури України назвало першого учасника пілотного проєкту щодо допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах на залізничних шляхах загального користування. Їм стала “Українська локомотивобудівна компанія”. В інтерв’ю журналістам технічний директор компанії Володимир Крот інформував, що від дати, коли підписаний наказ міністерства (26 серпня), у “Укрзалізниці” є 30 робочих днів для того, щоб підписати договір з компанією. Після цього приватний перевізник підпише договір зі своїми контрагентами. Після підписання договору з УЗ до початку реальних вантажоперевезень, на думку Крота, може пройти від декількох тижнів до місяця.

  У вересні повідомлялося, що учасниками експериментального проєкту “Укрзалізниці” по допуску приватних локомотивів хочуть стати ще 13 компаній.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  Миколаївський портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше судно з початку своєї роботи

  У Миколаєві портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше у своїй історії судно з максимальною інтенсивністю, обробивши панамакс Georgia...

  Харківський авіаційний завод розвиватиме власне конструкторське бюро

  Генеральний директор ХДАВП Олександр Кривоконь на зустрічі з колективом Харківського університету ХАІ представив своє бачення з приводу...

  Київ розпочав реалізовувати програму зі зниження швидкості руху в житлових зонах до 30 км/год

  У Києві на вул. Лютеранській встановили перший в місті знак обмеження швидкості транспортних засобів до 30 км/год,...

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.