9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Договір на будівництво метро на Виноградар підписано

Київський метрополітен уклав договір на будівництво метро на Виноградар з переможцем тендеру на Прозорро ПАТ «Київметробуд».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу КП “Київський метрополітен”.

Йдеться про продовження Сирецько-Печерської гілки.

У рамках першої черги робіт на ділянці у майже 4 кілометри передбачається спорудження двох станцій – «Мостицька» та «Проспект Правда» – і відгалуження у бік станції «Виноградар» для подальшого продовження лінії.

Відповідно до документу, роботи триватимуть до 2021 року, а їх бюджет становить 5 млрд 993 млн грн. Як повідомлялося раніше, у рамках даного проекту вперше в Києві планують використати технологію вертикальних тунелів. Також «Мостицька» будуватиметься, як станція глибокого закладення, а «Проспект Правди» та наступні – передбачено споруджувати відкритим способом, як неглибокі.

Наразі триває оформлення всіх передбачених законодавством документів для початку робіт. При підготовці проекту Київрада уже підтримала виділення технічних земельних ділянок для облаштування необхідних будівельних майданчиків.

“Починаючи будівництво станцій на Виноградар, ми фактично відроджуємо будівництво метро в столиці. Бо останню станцію метрополітену в Києві, нагадаю, відкрили у 2013 році”, – відзначив мер Києва Віталій Кличко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають