9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Дочірні підприємства ПАТ “Укрзалізниці” UZ Forwarding і UZ Intermodal почнуть працювати в поточному році

Дочірні підприємства ПАТ “Укрзалізниці” UZ Forwarding і UZ Intermodal повинні приступити до діяльності вже в поточному році.

Про це в інтерв’ю ukrrailways.com розповів директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики УЗ Антон Саболевскій, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Правління ПАТ” Укрзалізниця “прийняло концепцію розвитку вертикалі вантажних перевезень, де чітко прописано які компанії і коли будуть створюватися, наприклад UZ Forwarding і UZ Intermodal повинні почати свою роботу в цьому році, UZ Terminals і UZ Sidings – в 2018 році, – розповів Саболевскій.

Він додав, що УЗ також продовжує розділяти ремонтну та експлуатаційну складові діяльності.

Створюються три окремих ремонтних підрозділи-філії, які будуть займатися ремонтом шляхів, електрообладнання та інженерних споруд (мостів, тунелів тощо). Надалі, можливо, вони будуть об’єднані в один філія, але поки, в 2017 році, їх заплановано зберегти як окремі підрозділи, – сказав він.

Експлуатаційні підрозділи стануть замовником ремонтних робіт, а ремонтні підрозділи будуть їх підрядниками, виконавцями робіт.

Також в УЗ планують створити центр діагностики інфраструктури, правління компанії вже прийняло відповідне рішення.

Моніторинг стану інфраструктури буде проводитися окремим підрозділом, який не буде залежати ні від експлуатації, ні від ремонту, – зазначив Саболевскій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають