9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

До запуску потягу Київ-Бориспіль лишилось 144 доби

Як повідомив у себе на сторінці у Facebook в.о. голови “Укрзалізниці” до запуску потягу з Києва до аеропорту Бориспіль лишилось 144 доби.

«Наразі виконано третину від усіх запланованих робіт. Причому роботи здійснюються зі значним випередженням у часі. Вже побудовано 1400 м колії від головної колії до початку естакади. За планом ці роботи мали були виконані до 1 серпня цього року, а вони завершені 9 липня. Наступний етап – будівництво естакади», повідомив Кравцов

У мене є календар, який рахує дні до запуску першої електрички до Міжнародний аеропорт "Бориспіль". Сьогодні він показує, що залишилося 144 дні.«Як там справи з анонсованим швидкісним сполученням? Добудуєте хоч?» – одне з найпопулярніших питань останнім часом. Працюємо з випередженням, тож добудуємо і запустимо довгоочікуваний поїзд до аеропорту цьогоріч. Залізничники вже виконали третину робіт: збудували 1400 м колії від головної лінії до початку естакади. Ці роботи мали були виконані до 1 серпня, натомість завершені 9 липня. Наступний етап – будівництво естакади. Зараз прокладаємо комунікації, будуємо насип для колії з боку аеропорту та платформу для пасажирів.

Опубліковано Євгеном Кравцовим Вівторок, 10 липня 2018 р.

Укрзалізниця провела підготовчі роботи для початку будівництва естакади, зокрема, підготовлено чотири будівельні майданчики: два – з боку перегону Бориспіль – Г. Кірпи, ще два – з боку аеропорту «Бориспіль», повідомляє Медіацентр Магістраль 

Для будівництва залізничної естакади було проведено тендер на будівництво опор об’єкту та монтаж прогонових споруд. Також уже визначена марка сталі прогонових споруд, призначених для будівництва залізничної естакади через автомобільне шосе Київ – Харків. Результати хімічного аналізу зразків прогонових споруд направлені для розроблення проектно-кошторисної документації на підсилення прогонових споруд.

Паралельно із цим прокладаються комунікації, будується насип для колії з боку аеропорту, а також будується платформа для прийому поїздів в аеропорту.

Загалом на будівництві залучено 9 бульдозерів, 5 екскаваторів, 19 самоскидів, 2 катки, 6 навантажувачів та 2 автокрани.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають