9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

До запуску планується авіасполучення Черкаси — Львів

Найбільш потрібний регулярним рейсом, який міг би здійснюватися з аеропорту Черкаси, що наразі знаходиться в процесі реконструкції злітно-посадкової смуги, є рейс Черкаси-Львів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це місцевому телеканалу Ildana повідомив директор комунального підприємства “Аеропорт Черкаси” Іван Далібожок.

За його словами, така потреба виникла через відсутність зручного залізничного і автомобільного сполучення.

“Величезна потреба в рейсі Черкаси-Львів. У нас залізничне сполучення досить нерозвинене. Вузлова станція — Шевченко, це майже за 25 км від Черкас. Точно така ж проблема у нас з автомобільними шляхами сполучення — у нас немає автостради”, – зазначив Далібожок.

Він також повідомив, що запуском рейсів з Черкас вже цікавилися дві авіакомпанії – SkyUp і “Українські крила” (згідно з Державним реєстром повітряних суден України, у флоті “Українських крил” два Boeing 737 – 1990 і 1992 років випуску).

Однак у цих авіакомпаній є певні вимоги до аеропорту, яким повітряна гавань поки не повною мірою відповідає.

“Авіакомпанії, які зацікавилися — це SkyUp і “Українські крила”. Але у нас поки що є тільки ЗПС в капітальному ремонті. Для приймання Boeing 737 або Airbus A320 потрібна 7-я категорія пожежної безпеки. Для цього потрібно 3 аеродромних пожежних автомобілів. один у нас є, один ми хочемо відремонтувати (йому понад 40 років), а третій потрібно купити. Навіть варіант ДСНС із запрошенням такого автомобіля конкретно на приймання ПС не влаштовує — за це потрібно платити. до того ж, в аеропорту можуть в будь-який момент запросити аварійну посадку пролітаючі через зону його дії транзитні судна, і ми повинні бути забезпечені пожежними автомобілями на випадок аварійної посадки”, – додав директор комунального підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають