9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

До Вінниці прибули всі 16 трамваїв Tram 2000 від Цюриха

До Вінниці прибув шістнадцятий трамвай Tram 2000, які українському місту передав швейцарський Цюріх.

Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов, передає Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Останній трамвай цієї партії з Цюріха доставили 27 травня. Очікуємо ще на 19. На рейки міста вагони Tram 2000 вийдуть тоді, коли завершать їх технічну та юридичну підготовку. Попередньо, запуск планується вже цього літа”, – зазначив міський очільник.

Нагадаємо, що співпраця Вінниці зі Швейцарією триває з 2006 року. Під час першого етапу проекту “Цюрихські трамваї” Вінниця отримала 116 вживаних цюрихських вагонів моделей Karpfen та Mirage. У рамках другого етапу має отримати 35 трамваїв Tram 2000, з яких 16 – у поточному році. Перші три прибули на початку квітня.

blank
Трамваї Tram 2000 для Вінниці від Цюриха. Фото: Сергій Моргунов

Наразі працівники Вінницької транспортної компанії здійснюють заходи з адаптації цих вагонів до вимог українського законодавства. Перед виходом на маршрути трамваї мають пройти сертифікацію щодо вимог законодавства України, реєстрацію в інспекції електротранспорту, технічне обслуговування. Окрім того, на них ще потрібно встановити передні та задні повороти, стоп-сигнали, дзеркала заднього виду, в тому числі лівого, інформаційну систему та систему оплати проїзду.

blank
Трамваї Tram 2000 для Вінниці від Цюриха. Фото: Сергій Моргунов

“Робимо все для того, щоб влітку вони уже здійснюватимуть пасажироперевезення на маршрутах нашого міста”, – інформував раніше директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Останні новини:

Зараз читають