9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

До Маріуполя прибули 15 нових автобусів

До Маріуполя прибули 15 автобусів «гармошок» МАЗ 215. Презентація автобусів відбулася на території тролейбусного депо №4.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на mrpl.city

Під час презентації нових автобусів представники КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» розповіли, що перш, ніж вийти на маршрут, автобуси пройдуть процедури передачі з власності міста у власність ТТУ і підбору персоналу. Їх випробують на вулицях міста, водіїв навчать управляти «гармошками», транспорт проїде по всіх автобусним маршрутам, щоб розуміти, як повертають ці гіганти на дорогах.

У новому транспорті 100% низька підлога — для зручності людей з інвалідністю, людей похилого віку і мам з колясками. Кондиціонер встановлений не тільки в кабіні водія, а й в салоні. Салон обладнаний автоінформатором з інформаційними рядками та камерами відеоспостереження. Крім того в автобусі встановлені лічильники пасажиропотоку, за допомогою яких буде передаватися інформація про кількість пасажирів за будь-який проміжок часу.

Перші нові автобуси вийдуть на маршрут до початку жовтня. Нові ж тролейбуси місто почне отримувати до кінця року. На закупівлю 64 автобусів і 72 тролейбусів було виділено 30 мільйонів євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають