9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

До кінця року “Укрпошта” покриє мережею пересувних відділень 50% українських сіл

Кабінет міністрів України ставить завдання до кінця грудня 2021 року покрити мережею пересувних відділень АТ “Укрпошта” 50% населених пунктів з населенням менш як 2 тисяч осіб.

Про це свідчить проєкт Плану пріоритетних дій уряду, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як зазначено в документі, прийнятому на засіданні в середу, з метою лібералізації нормативно-правового регулювання у сфері поштового зв’язку, зокрема, обмеження цінового регулювання поштового зв’язку відповідно до практик європейських країн, до червня 2021 року планується подати до Верховної Ради законопроєкт “Про внесення змін до закону України “Про поштовий зв’язок”.

Зазначимо, раніше ми повідомляли, що “Укрпошта” спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку оголосило тендер на закупівлю 1860 автомобілів для реалізації проєкту “Пересувні відділення” у 2021 році.

Так, було укладено договір на закупівлю 1860 автомобілів Citroen Berlingo L2 Worker для пересувних відділень з переможцем відкритого тендеру – компанією VIDI.

Загальна вартість угоди становить 1,3 мільярда гривень, що на 21,3% нижче ринкової ціни. Сюди включена гарантія на п’ять років, а також ремонт і техобслуговування авто на 150 тисяч км за принципом full-service.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають