9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

До кінця року Київ отримає 200 нових автобусів з низькою підлогою

До кінця 2020 року Київ отримає 120 нових сучасних автобусів з низькою підлогою довжиною близько 19 метрів і 80 автобусів довжиною 12 метрів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми оновлюємо парк громадського транспорту столиці. До кінця цього року місто отримає 200 нових сучасних автобусів: 80 – завдовжки 12 м і 120 довжиною майже 19 м. Всі автобуси — з низьким рівнем підлоги, відповідають вимогам перевезення маломобільних пасажирів. Постачання відбудуться на умовах лізингу. Першу партію — близько 100 автобусів — ми очікуємо отримати вже в жовтні. Решта — до кінця року”, – повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За словами мера, обмеження, які Кабмін ввів через потрапляння столиці в “помаранчеву” зону, не вплинуть на графік роботи громадського транспорту.

“Весь наземний громадський транспорт столиці курсує і курсуватиме за звичним графіком і розкладом, крім транспорту, рух якого тимчасово змінили через ремонтних робіт на дорогах. Головне — люди повинні розуміти, що під час пандемії, громадським транспортом треба користуватися в разі гострої потреби — щоб доїхати на роботу або у справах”, – додав Кличко.

Також наголошується, що щодня на маршрути столиці виходять 350 автобусів, майже 330 тролейбусів і понад 260 трамваїв комунального підприємства “Київпастранс”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають