9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

До кінця лютого Луцьк отримає ще 17 новеньких тролейбусів “Богдан”

У рамках реалізації спільного із ЄІБ проєкту “Міський громадський транспорт України” Луцьк до кінця лютого 2022 року отримає ще 17 нових тролейбусів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Загалом у рамках цього проєкту Луцьк придбав 29 сучасних тролейбусів”, – зазначив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Також повідомляється, що у рамках проєкту “Міський громадський транспорт України” комунальне підприємство Сумської міської ради “Електроавтотранс” отримало у грудні 2021 року від ДП “Автоскладальний завод №1” ПАТ “Автомобільна компанія “Богдан Моторс” 10 нових сучасних тролейбусів “Богдан Т70117”.

“Наприкінці 2021 року Мінфін здійснив оплату за поставлені місту тролейбуси. Всього за 2021 рік місто Суми вже отримало 19 сучасних тролейбусів”, – додав Кава.

blank

Проєкт “Міський громадський транспорт України” реалізується Міністерством інфраструктури спільно з Міністерством фінансів, міськими радами та комунальними підприємствами та передбачає реалізацію заходів щодо оновлення парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, з будівництва і реконструкції трамвайних та тролейбусних ліній.

Кредит ЄІБ для реалізації проєкту – 200 млн євро, він залучається терміном до 22 років, з 5-річним пільговим періодом, процентна ставка – до 2% річних. В рамках проєкту планується впровадження підпроєктів розвитку міського пасажирського транспорту в 11 містах України: Києві, Харкові, Львові, Тернополі, Луцьку, Сумах, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Івано-Франківську.

“Реалізація проєкту “Міський громадський транспорт України” дає можливість містам не тільки оновити свій громадський транспорт і розширити мережу громадського транспорту, а також дозволить зменшити кількість заторів. Приємно, що місцева влада віддає перевагу екологічно чистим видам транспорту і піклується таким чином про навколишнє середовище, зменшення викидів CO2″, – підсумував заступник міністра фінансів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають