9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

До Будапешту з Мукачево запускають комфортабельний залізничний потяг (відео)

В одну із наймальовничіших столиць Європи – Будапешт можна буде дістатись комфортним поїздом з Мукачево без пересадок.

Про це розказав в.о. керівника “Укрзалізниці” Євген Кравцов у себе на сторінці у Facebook.

blank
Інфографіка по потягу Мукачево-Будапешт Інфографіка: Медіацентр “Магістраль”

ПАТ «Укрзалізниця» спільно з MÁV-START nemzetközi utazások планує запустити прямий маршрут “Мукачево – Будапешт”. Щойно завершили перемовини з нашими угорськими колегами. Вони готові надати рухомий склад, що буде курсувати євроколією, яка і сполучає ці два міста. На новому напрямку не витрачатиметься час на перестановку вагонів з широкої колії на вузьку – це значна перевага маршруту.
Наразі ж поїздам потрібно змінювати колісні пари, а це кілька додаткових годин в дорозі, – розказав очільник Укрзалізниці

«Укрзалізниця» спільно з «Угорські державні залізниці» запускає потяг Мукачево-Будапешт

«Укрзалізниця» спільно з «MÁV-START» запускає потяг Мукачево-Будапешт, який буде курсувати колією європейського стандарту – 1435 мм.В одну із наймальовничіших столиць Європи відтепер можна дістатись комфортним поїздом без пересадок. Пише на своїй стронінці у Facebook в.о. керівника "Укрзалізниці" Євген Кравцов ПАТ «Укрзалізниця» спільно з MÁV-START nemzetközi utazások (Угорські державні залізниці) запускає прямий маршрут "Мукачево – Будапешт". Щойно завершили перемовини з нашими угорськими колегами. Вони готові надати рухомий склад, що буде курсувати євроколією, яка і сполучає ці два міста. На новому напрямку не витрачатиметься час на перестановку вагонів з широкої колії на вузьку – це значна перевага маршруту. Наразі ж поїздам потрібно змінювати колісні пари, а це кілька додаткових годин в дорозі. Відстань між Мукачевом і Будапештом близько 400 км. Ціна на квитки демократична: другий клас – трохи більше 700 гривень, перший клас – близько 1000 грн. З важливого – маємо амбітні плани щодо реконструкції вокзалу в Мукачеві. Там плануємо розбудову потужного хабу для подорожей країнами ЄС.Радо запрошуємо до мандрівок з Укрзалізницею. Певен, новий зручний маршрут відкриє українцям ще більше цікавих міст Європи!, написав Кравцов.Потяги MÁV-START nemzetközi utazások:

Опубліковано Ukraine Now П'ятниця, 4 травня 2018 р.

Відстань між Мукачевом і Будапештом близько 400 км. Ціна на квитки демократична: другий клас – трохи більше 700 гривень, перший клас – близько 1000 грн.
З важливого – маємо амбітні плани щодо реконструкції вокзалу в Мукачеві. Там плануємо розбудову потужного хабу для подорожей країнами ЄС, – додав Кравцов

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають