9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

До 2025 року Укрзалізниця планує модернізувати і капітально відремонтувати понад дві тисячі локомотивів

 • Протягом найближчих 6 років АТ “Укрзалізниця” буде потрібно приблизно 51,2 мільярдів гривень для оновлення локомотивного парку. Оновлювати тяговий рухомий склад в УЗ планують як за допомогою закупівлі нових локомотивів, так і модернізуючи старі.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Про це на минулому тижні на засіданні міжфракційного об’єднання ВРУ “Розвиток сучасних ринкових відносин у сфері енергетичної, екологічної та транспортної інфраструктури для побудови успішної європейської держави” розповів член правління “Укрзалізниці” Франтішек Буреш.

  За його інформацією, зараз в Україні знос електротягів складає 94,4%, тепловозів – 98,3%. Із загальної інвентарного парку локомотивів лише 190 одиниць або 5,3% молодше 25 років.

  Буреш поінформував, що до 2025 року “Укрзалізницею” планується із залученням інших компаній здійснити відновлення та модернізацію 1023 локомотивів і капітальний ремонт 1049 одиниць тягового рухомого складу. Крім того, українські підприємства братимуть участь в інноваційних проєктах щодо зменшення витрат палива і впровадження енергоощадних технологій.

  Франтішек Буреш зазначив, що зараз УЗ доводиться балансувати між оновленням рухомого складу, модернізацією, переобладнанням, капітальними та поточними ремонтами локомотивів.

  Також він нагадав, що Стратегією розвитку “Укрзалізниці” передбачено у 2020-2021 рр. здійснити відділення функцій з експлуатації та ремонту локомотивів з подальшою передачею у відповідні бізнес-вертикалі, що дозволить централізувати управління витратами в відповідних кост-центрах. Зокрема, передбачено введення спеціалізації локомотивних депо по експлуатації й ремонту, а також їх поділ на пасажирські та вантажні з виділенням маневрових локомотивів. Така реструктуризація також є передумовою для лібералізації ринку тяги, оскільки дозволить забезпечити майбутнім приватним операторам вільний доступ до ремонтних потужностей.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  Зараз читають

  Обсяг торгівлі між Україною та Китаєм зріс на 20% до рекордної позначки

  У 2020-му році Китай вже другий рік поспіль посів перше місце серед торгових партнерів України. Так, за...

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний...

  ФК “Карпати” розпочали будівництво нової тренувальної бази

  Футбольний клуб Карпати, який наразі виступає у Другій лізі, розпочав будівництво нової клубної бази.

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці...