9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

До 2023 року в Києві планують добудувати станцію метро “Львівська Брама” та спорудити другий вихід з “Вокзальної”

Київська міськадміністрація внесла на розгляд міськради проєкт масштабної стратегії розвитку транспортної інфраструктури столиці до 2023 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UA.Today.

У документі детально розписаний план розвитку київського метро. А заодно вказується, скільки знадобиться грошей на реалізацію проєкту.

Відзначимо, що плани у міста дуже амбітні. Тут не тільки хочуть будувати нові гілки та станції, але і розв’язати наболілі проблеми підземки. Сумарно за 5 років на ці потреби в стратегії закладені понад 29 млрд грн.

Як розвиватимуть метрополітен найближчим часом?

  • До 2023 року повинна бути побудована частина гілки на Троєщину вартістю 14,7 млрд грн. (Загальна вартість проєкту — понад 36 млрд грн).
  • Продовжать “синю” гілку в бік житлового масиву Теремки-2. Тут зведуть дві нових станції та 3,4 кілометра тунелів.
  • “Червону” протягнуть до району Новобіличі. І побудують там електродепо. Це, говориться в документі, необхідно за чинними будівельними нормами.
  • До кінця 2022 року відкриють станцію на Львівській площі, головний метрополітенівський довгобуд.
  • Зведуть другий вихід на станції “Вокзальна”, а також додатковий перехід на пересадці “Золоті Ворота” – “Театральна”, де в години пік збираються величезні натовпи пасажирів.
  • 373 млн грн збираються витратити на заміну старих ескалаторів на нові. Ще майже 1 мільярд піде на купівлю нових вагонів. Крім того, до 2023 року мають закінчити хімічне зміцнення ґрунту на окремих ділянках “синьої” та “зеленої” гілок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають