9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

До 2023 року в Києві планують добудувати станцію метро “Львівська Брама” та спорудити другий вихід з “Вокзальної”

 • Київська міськадміністрація внесла на розгляд міськради проєкт масштабної стратегії розвитку транспортної інфраструктури столиці до 2023 року.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UA.Today.

  У документі детально розписаний план розвитку київського метро. А заодно вказується, скільки знадобиться грошей на реалізацію проєкту.

  Відзначимо, що плани у міста дуже амбітні. Тут не тільки хочуть будувати нові гілки та станції, але і розв’язати наболілі проблеми підземки. Сумарно за 5 років на ці потреби в стратегії закладені понад 29 млрд грн.

  Як розвиватимуть метрополітен найближчим часом?

  • До 2023 року повинна бути побудована частина гілки на Троєщину вартістю 14,7 млрд грн. (Загальна вартість проєкту — понад 36 млрд грн).
  • Продовжать “синю” гілку в бік житлового масиву Теремки-2. Тут зведуть дві нових станції та 3,4 кілометра тунелів.
  • “Червону” протягнуть до району Новобіличі. І побудують там електродепо. Це, говориться в документі, необхідно за чинними будівельними нормами.
  • До кінця 2022 року відкриють станцію на Львівській площі, головний метрополітенівський довгобуд.
  • Зведуть другий вихід на станції “Вокзальна”, а також додатковий перехід на пересадці “Золоті Ворота” – “Театральна”, де в години пік збираються величезні натовпи пасажирів.
  • 373 млн грн збираються витратити на заміну старих ескалаторів на нові. Ще майже 1 мільярд піде на купівлю нових вагонів. Крім того, до 2023 року мають закінчити хімічне зміцнення ґрунту на окремих ділянках “синьої” та “зеленої” гілок.

  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  Austrian Airlines запускає рейси з Відня до Запоріжжя

  Починаючи з 17 травня авіакомпанія Austrian Airlines вперше почне виконувати рейси за маршрутом Відень - Запоріжжя. Перельоти...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва...

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...