9.5 C
Alba Iulia
Субота, 12 Червня, 2021

До 2020 року в Києві з’явиться “tram-train”

 • КП “Київпастранс” має намір розробити техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) щодо проекту реконструкції транспортної мережі швидкісного колійного транспорту для з’єднання районів лівобережної та правобережної частин Києва (“трам-трейн”) із запланованим введенням в експлуатацію в 2020 році, передає Інтерфакс-Україна

  “Привабливість системи швидкісного колійного транспорту “трам-трейн” полягає в тому, що буде організований наземний безпересадочний маршрут, без транспортних дорожніх пробок, який з’єднає житловий масив Троєщина з правобережною частиною Києва, пройде по межі адміністративно-ділового ядра міста, де найбільша щільність робочих місць, залізничний вокзал і завершить свій маршрут на Борщагівці, поза метрополітеном”, – пояснюється в оголошенні “Київпастрансу” в газеті “Хрещатик” від 27 лютого.

  Згідно з ним, в ТЕО розглядається три варіанти маршрутів з’єднання міського електропоїзда з використанням чинної інфраструктури Борщагівської і Троєщинської лінії швидкісного трамвая з Київським залізничним кільцем.

  Перший маршрут

  • від ул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст.Троєщина-2, по Південного півкільця міської електрички через житловий масив Березняки, з переходом на Борщагівську лінію швидкісного трамвая в районі з.п. Північна (ст. Київ-Пас.), далі за лінією легкоколійного транспорту до ст. Кільцева дорога, з організацією заїзду в депо ім. Шевченка через трамвайну лінію по просп. Академіка Корольова.

  Перший варіант маршруту tram-train від Sb1 до Sb2

  Другий маршрут

  • від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст.Троещіна-2, по Південному півкільцю міської електрички через житловий масив Березняки, через Караваєві дачі із заїздом у депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський.

  Другий варіант маршруту tram-train

  Третій маршрут

  • від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст.Троещіна-2, по Південному півкільцю міської електрички через ст. Київ-Петрівка із заїздом в депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський.

  Як вказується в оголошенні, “трам-трейн” не потребує нових трамвайних і залізничних колій, потрібно тільки об’єднати наявну інфраструктуру в одну комбіновану транспортну систему: колії Троєщинського швидкісного трамвая, залізничних колій, по яких зараз курсує міська електричка та шляхи Борщагівського швидкісного трамвая.

  Громадські слухання щодо ТЕО відбудуться через 30 днів від дати публікації оголошення КП “Київпастранс” у газеті “Хрещатик”.

  Як повідомлялося, на початку січня 2018 року генеральний директор Київського інвестиційного агентства Олег Містюк в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив, що Київ готує проект “трам-трейн” на $160-200 млн, щоб запропонувати його фінансування Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з Групи Світового банку.

  “До кінця весни вже буде повноцінне ТЕО “трам-трейн”, з яким вже можна звертатися до “Укрзалізниці” для отримання згоди на використання її залізничних колій у Києві, а потім – до кредитного комітету IFC за $160-200 млн (велика частина коштів піде на закупівлю рухомого складу)”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

  О.Містюк зазначив, що наприкінці 2017 року був підписаний відповідний меморандум з IFC.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Учені-онкологи Академії наук створили підґрунтя для новітньої протипухлинної терапії

  В Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України створено молекулярну систему для доставлення...

  У виробництво кормів та перероблювання сої в Україні інвестують $20 мільйонів

  Інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP) та нідерландський банк розвитку FMO уклали угоду про інвестицію у 20 мільйонів доларів в українську компанію...

  Італійська компанія додатково закупила 10 українських двигунів для ракети-носія Vega

  КБ "Південне" спільно з ДП "Південмаш" та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів РД-843 для ракетоносіїв Vega.

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  «Авіалінії Антонова» доставили з Польщі на Філіппіни п’ять гелікоптерів Black Hawk

  «Авіалінії Антонова» літаком Ан-124 «Руслан» доставили до Філіппін п’ять багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk з підприємства виробника у Польщі.

  На виставці “Зброя та безпека” представлять новий український бойовий безпілотник

  Новий український військовий безпілотник ACE ONE презентують на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2021", яка розпочнеться у Києві 15 червня...

  Миколаївський тепловозоремонтний завод проведе модернізацію 55 локомотивів для Єгипту

  Миколаївський тепловозоремонтний завод має намір освоювати нові серії локомотивів і диверсифікувати ринки по ремонту та модернізації локомотивів - підприємством було підписано договір...

  Завершується створення першого зразка РЛС «Мінерал-У» для протикорабельного комплексу «Нептун»

  В Україні завершують роботи над створенням першого зразками нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Авіакомпанія Bees Airline найближчим часом подвоїть свій флот

  Авіакомпанія Bees Airline розпочала процес приймання ще двох пасажирських лайнерів літаків Boeing 737-800 в рамках програми розширення...

  “Укравтодор” розробив єдину систему управління станом доріг E-ROAD

  "Укравтодор" розробив єдину систему управління станом доріг E-ROAD, яка містить інтерактивну карту дорожніх робіт з інформацією про...

  Київ розпочав реалізовувати програму зі зниження швидкості руху в житлових зонах до 30 км/год

  У Києві на вул. Лютеранській встановили перший в місті знак обмеження швидкості транспортних засобів до 30 км/год,...

  В Україні за чотири місяці 2021 року виготовлено лише 586 вантажних вагонів

  В Україні за грудень-квітень 2021 року виготовлено 586 вантажних вагонів, що на 53% менше, ніж за аналогічний...