9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Днопоглиблення у порту “Південний” вже виконано на 70%

Днопоглиблення акваторії причалів №5-6 порту «Південний» виконано на 70%

Компанія China Harbour Engineering Сompany, яка проводить днопоглиблення у порту “Південний” станом на 24 липня витягла 1,901 млн кубометрів грунту. Компанія випереджає план-графік робіт на 34,65%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АМПУ 

Роботу виконує грейферний земснаряд Jinhangjun 407 в маневровій зоні причалів №5-6. Землесос Tongli завершив виконання робіт згідно з договором. Вивіз вилученого грейферним земснарядом грунту на морський відвал виконується самохідними шаландами Jinhangbo 48, Jinhangbo 49, Jinhangbo 51.

У травні 2017 року адміністрація порту «Південний» та CHEC підписали два контракти на проведення днопоглиблювальних робіт в рамках проектів «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій біля причалів з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Південний» та «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту «Південний».

В рамках першого контракту CHEC провела збільшення глибини підхідного каналу з 16 метрів до 19 метрів і створила операційну акваторію глибиною 16 метрів біля причалів №23-25. Компанія достроково завершила роботи в грудні 2018 року. Вартість проекту склала близько 1 млрд грн.

В рамках другого контракту CHEC виконує днопоглиблення морського підхідного каналу та операційної акваторії причалів №5-6 морського порту «Південний» з 19 метрів до 21 метра, реалізуючи два пускові комплекси. Проект планується завершити в 2019 році. Вартість проекту –  близько 0,5 млрд грн.

Останні новини:

Зараз читають