9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Дніпро планує суттєво оновити тролейбусний парк

Керівник Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Ігор Маковцев розповів, що після зустрічі мера Дніпра Бориса Філатова з керівником Європейського банку реконструкції і розвитку вирішене питання щодо надання місту кредиту на закупівлю нових тролейбусів, частина з яких буде з автономним ходом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на traffic.od.ua.

«Зараз ми говоримо про суму в 13 мільйонів євро. Їх витратять на закупівлю 44 тролейбусів. З них 32 буде з автономним ходом до одного кілометра. 12 машин з автономним ходом близько 12 кілометрів. Ці 12 машин дозволять реалізувати проект громадського транспорту і організувати рух в районі Придніпровська. Туди через Південний міст планується направити громадський електричний муніципальний транспорт», – розповів Ігор Маковцев.

Коштом кредиту також придбають запасні частини для нових тролейбусів, а також обладнання для їх обслуговування в депо. Термін кредиту – 12 років, з них два роки – пільговий період, під час якого потрібно виплачувати тільки відсотки по кредиту, виплата «тіла» кредиту почнеться на третій рік. З 13 мільйонів євро кредит ЄБРР складе 11,5 млн. Під 5,75% річних, а 1,5 млн євро – це грант від Фонду чистих технологій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають