9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Дніпро отримав 25 млн євро для підвищення енергоефективності громадських будівель

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та КП “Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія” (м. Дніпро) підписали кредитну угоду про виділення 25 млн євро позики для підвищення енергоефективності 98 громадських будівель.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

До переліку енергоефективності будівель увійшли 67 дитячих садків, 27 шкіл і чотири поліклініки. Це створить більш комфортні умови для мешканців Дніпра та знизить неефективні витрати енергії. Новий кредит продовжить успішний досвід реалізації пілотного проєкту з Дніпровської муніципальної енергосервісної компанією. Так, у поточному році за підтримки ЄБРР, Східноєвропейського фонду енергоефективності та навколишнього середовища (E5P) і Фонду чистих технологій було модернізовано 33 школи та 48 дитячих садків.

За словами заступника глави ЄБРР в Україні Марка Магалецького, який підписав кредитну угоду, в рамках цих проектів місто в цілому відремонтує майже 200 громадських будівель – “більше, ніж в будь-якому іншому місті України”. Термін погашення кредиту становить 13 років, включаючи пільговий період до трьох років. Кредит буде забезпечений повною муніципальної гарантією міста.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають