9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Для проєкту Kyiv City Express необхідно закупити 20 нових потягів

Для реалізації проєкту Kyiv City Express планують закупити 20 нових поїздів.

Про це розповів Олександр Красноштан, який курує даний проєкт в “Укрзалізниці”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Також він назвав 7 напрямків, за якими мають намір пустити нові електропоїзди.

“Перший напрямок – це Почайна – Вишгород, другий – Київ – Дарниця – Ніжин, третій – Київ – Дарниця – Яготин, четвертий – Київ – Миронівка – Богуслав, п’ятий – Київ – Фастів – Біла Церква – Узин, шостий – Київ – Фастів – Васильків, сьомий – Київ – Клавдієво”, – зазначив Красноштан.

Під це, за його словами, потрібно 20 електропоїздів.

Як зазначив Красноштан, це не обов’язково буде Stadler, оскільки все вирішить тендер, який оголосять у вересні.

blank

Перші ж поїзди хочуть отримати у 2022 році.

Також менеджер зазначив, що в УЗ знають про проблему невідповідності висоти платформ в Київській області під параметри поїздів Stadler.

“Рухомий склад це такий товар, який будується під інфраструктуру. Ми будемо говорити з виробником, щоб синхронізувати інфраструктуру і рухомий склад. Така можливість є і ми це зробимо. У нас завдання, щоб ми проходили як метро – безшовно”, – додав Красноштан.

Також він розповів про необхідність зменшити відстань між платформою і виходом з вагонів.

“Будемо замовляти й рухомий склад і одночасно займатися платформним господарством. Оскільки платформи, побудовані в 1977 і 1978 роках не відповідають уже сьогоднішнім вимогам”, – підсумував Красноштан.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають