9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Для Нацполіції вперше закуплять 60 спецавто для техперевірки транспортних засобів та доріг

Державне агентство інфраструктурних проєктів України, в рамках програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху, закуповує спецтранспорт для Національної поліції України.

Про це повідомив глава Державного агентства інфраструктурних проєктів України Кирило Хом’яков. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“До кінця 2020 року буде поставлено 30 спеціалізованих автомобілів для перевірки технічного стану транспортних засобів та 30 спеціалізованих автомобілів для інструментальної перевірки стану вулично-дорожньої мережі, технічних засобів організації дорожнього руху та фіксації дорожніх умов у місцях скоєння ДТП”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що вартість 60 машин складає 120 млн грн, вони будуть зібрані на базі Renault Master.

Як заявили в Держагентстві інфраструктурних проєктів, за допомогою спеціальних машин поліція буде перевіряти технічний стан транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю. Йдеться про автобуси, які здійснюють пасажирські перевезення, вантажівки вагою понад 3,5 тонн, про таксі та машини, які перевозять небезпечні вантажі.

Повідомляється, що спеціальні машини будуть їздити по всіх регіонах України та здійснювати нагляд за дорожнім рухом. Якщо будуть присутні видимі ознаки технічної несправності — поліція буде перевіряти транспортні засоби за допомогою діагностичного обладнання — перевіряти відповідність шин ДСТУ, зміст димності, рульове управління, зовнішні світлові пристрої тощо.

Машини також перевірятимуть стан вулично-дорожньої мережі за допомогою сертифікованих приладів, які будуть надавати роздруківки про стан, зокрема, дорожніх знаків, розмітки, ям і шумових смуг.

У Держагентстві інфраструктурних проєктів підкреслили, що такі автомобілі для Нацполіціі закуповуються вперше. Мета — виявити все, що може загрожувати безпеці дорожнього руху, щоб зробити дороги безпечними, а також знизити смертність та аварійність.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають