9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Для Нацполіції вперше закуплять 60 спецавто для техперевірки транспортних засобів та доріг

 • Державне агентство інфраструктурних проєктів України, в рамках програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху, закуповує спецтранспорт для Національної поліції України.

  Про це повідомив глава Державного агентства інфраструктурних проєктів України Кирило Хом’яков. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “До кінця 2020 року буде поставлено 30 спеціалізованих автомобілів для перевірки технічного стану транспортних засобів та 30 спеціалізованих автомобілів для інструментальної перевірки стану вулично-дорожньої мережі, технічних засобів організації дорожнього руху та фіксації дорожніх умов у місцях скоєння ДТП”, – йдеться в повідомленні.

  Відзначається, що вартість 60 машин складає 120 млн грн, вони будуть зібрані на базі Renault Master.

  Як заявили в Держагентстві інфраструктурних проєктів, за допомогою спеціальних машин поліція буде перевіряти технічний стан транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю. Йдеться про автобуси, які здійснюють пасажирські перевезення, вантажівки вагою понад 3,5 тонн, про таксі та машини, які перевозять небезпечні вантажі.

  Повідомляється, що спеціальні машини будуть їздити по всіх регіонах України та здійснювати нагляд за дорожнім рухом. Якщо будуть присутні видимі ознаки технічної несправності — поліція буде перевіряти транспортні засоби за допомогою діагностичного обладнання — перевіряти відповідність шин ДСТУ, зміст димності, рульове управління, зовнішні світлові пристрої тощо.

  Машини також перевірятимуть стан вулично-дорожньої мережі за допомогою сертифікованих приладів, які будуть надавати роздруківки про стан, зокрема, дорожніх знаків, розмітки, ям і шумових смуг.

  У Держагентстві інфраструктурних проєктів підкреслили, що такі автомобілі для Нацполіціі закуповуються вперше. Мета — виявити все, що може загрожувати безпеці дорожнього руху, щоб зробити дороги безпечними, а також знизити смертність та аварійність.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  Зараз читають

  Академія наук України супроводжує роботу всіх стратегічних галузей національної економіки

  Установи Національної академії наук України займаються обслуговуванням та підтриманням роботи усіх, без винятку, стратегічних галузей національної економіки....

  “Укроборонпром” відновив пошкоджені паливозаправники для Збройних сил України

  У січні-березні цього року 45-й експериментальний механічний завод, який входить до складу ДК "Укроборонпром", відремонтував та передав...

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється...

  Дорожні ремонти в Україні стартували на 215 об’єктах у 23 областях

  Погодні умови дозволили розпочати дорожникам ремонтні роботи у всіх областях України, крім Чернівецької. Загальна протяжність об'єктів, на...