9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

DHL Express розглядає аеропорт “Бориспіль” у якості альтернативи Стамбулу та Москві

В DHL Express розглядають аеропорт Бориспіль як альтернативний варіант своїм хабам в Москві та Стамбулі. Для втілення цієї ідеї необхідно відновлення нормального пасажирського авіасполучення, а також щоб в аеропорту з’явився новий вантажний термінал.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “ЦТС”.

До пандемії Бориспіль був хабів аеропортом, тому для нас було б ідеально поєднувати його хабів модель з нашою мережею, оскільки транзитні рейси якраз покривали б всі напрямки, в яких ми потребуємо – Алмати, Єреван, Тбілісі, Баку. Ми хотіли б, щоб Бориспіль став для цих напрямків альтернативою нашим хабам в Стамбулі та Москві, – підсумував регіональний менеджер DHL Express Вадим Сидорук.

Ідея будівництва вантажного терміналу в Борисполі обговорюється вже досить давно. Свого часу аеропорт шукав підтримки DHL для його будівництва. У грудні 2016 року гендиректор підприємства Павло Рябікін говорив, що в аеропорту цілком може виникнути термінал, але для початку потрібен профільний інвестор, який не тільки побудує термінал, а й забезпечить його вантажопотоком.

У липні 2020-го року в Європейській Бізнес Асоціації повідомляли, що будівництво нового вантажного терміналу в Борисполі може стартувати вже цієї осені. Разом з тим на даний момент всі інфраструктурні проекти в аеропорту припинені через відсутність фінансового плану на 2020 рік і карантин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають