9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Дев’ять міст України відмовляться від “маршруток”

За словами Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, в даний час міністерство спільно з Асоціацією міст України за підтримки Європейського інвестиційного банку розробляють програму щодо поліпшення громадського транспорту. На першому етапі програму планується реалізувати в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Сумах, Чернігові, Києві, Львові, Тернополі та Луцьку. Тож вже до кінця поточного року з вулиць цих міст можуть повністю зникнути маршрутні таксі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Обозреватель”.

Компанія, яка буде надавати автобус, електробус, тролейбус, буде гарантовано отримувати суму і зможе укладати договори на 3-5 років, планувати собі лізингові умови, лізингові договори, здійснювати платежі, – розповів Криклій.

Міністр підкреслив, що при цьому перевізник не буде зацікавлений в тому, щоб безконтрольно збільшувати кількість пасажирів у автобусі, наражаючи на небезпеку пасажирів. Крім того міста зможуть не тільки обмежуватися своїм комунальним транспортом, але ще і додатково добирати громадський транспорт, у тому числі й на комерційних умовах.

Ми розраховуємо на те, що в кінці поточного року або на початку наступного все можуть використовувати ці гроші, щоб ми могли рухатися по наступних містах, – додав міністр.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають