9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Держгідрогеографія розпочала підготовку до нового сезону

Державна установа «Держгідрографія» розпочала підготовку до навігації 2019 року на річках Дніпро, Прип’ять і Південний Буг.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу установи.

Зараз установа проводить відновлювальні роботи для підтримки засобів навігаційного обладнання в придатному до експлуатації стані. Буї планується виставити вздовж всієї головної водної магістралі України, а саме, від кордону з Білоруссю, села Усов до гирла Дніпра, а також на річках Прип’ять і Південний Буг, – йдеться в повідомленні.

Щорічно в міжнавігаційний період «Держгідрографія» проводить відновлювальні роботи для підтримки буїв в експлуатаційному стані. За словами фахівців установи, переважна більшість плавучих засобів навігаційного обладнання (буїв) знаходиться в задовільному стані.

Зараз левова частка з них, більше 1 тис. Одиниць, проходять очистку, ремонт, фарбування, підготовку світлооптичних пристроїв, ревізію якірних ланцюгів і т.п. », – повідомив в.о. начальника ГУ «Держгідрографія» Олександр Щипцов.

З метою зменшення витрат на буї з металу «Держгідрографія» впроваджує в систему плавучого огородження на внутрішніх водних шляхах України пластикові буї. Сьогодні вона використовує майже 600 одиниць пластикових буїв.

Нагадаємо, що «Держгідрографія» в середині грудня завершила зняття світлових навігаційних буїв на внутрішніх водних шляхах України від кордону з Білоруссю до гирла річки Дніпро, а також на річках Прип’ять і Південний Буг. Відразу після відвантаження буїв на берег фахівці установи почали їх підготовку до нового навігаційного сезону, який, за прогнозами, стартує в березні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають