9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

“Держгідрографія” проводить гідрографічні дослідження на внутрішніх водних шляхах України

Державна установа “Держгідрографія” починає, згідно з планом, сезон гідрографічних досліджень на внутрішніх водних шляхах України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що філія “Дніпровський район “Держгідрографії” 10 квітня почав виконання гідрографічного знімання у своїй зоні відповідальності в акваторії Канівського водосховища річки Дніпро.

До теперішнього часу гідрографічне знімання вже виконано на підхідному каналі Київської ГЕС – 866-870 км суднового ходу.

Наступного тижня заплановані гідрографічні дослідження на річковій ділянці Кременчуцького водосховища в області критичних для судноплавства ділянок річки Дніпро і на підхідному каналі шлюзу Канівської ГЕС з метою коректури колекції річкових навігаційних карт і забезпечення установки буїв для позначення суднового ходу.

У травні “Держгідрографія” планує провести гідрографічні зйомки на річці Дніпро в районі 980-1046 км суднового ходу, а також дослідження навігаційних небезпек і відмінних глибин в районі суднового ходу, наявних на річкових навігаційних картах і виявлених під час попередніх зйомок.

Як повідомляється, регулярний моніторинг стану глибин дозволяє підтримувати актуальність річкових навігаційних карт і доводити до відома судноводіїв всю інформацію про зміну навігаційних і гідрографічних умов плавання суден.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають