9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Держенергоефективності вивчає шляхи стимулювання розвитку інфраструктури зарядних станцій для електромобілів

 • За підсумками III Міжнародної виставки «Plug-in Ukraine», яка відбулася на початку березня у Києві та засвідчила чималий попит українців на електрокари, Держенергоефективності разом із виробниками електрозарядних станцій ініціювало обговорення актуальних питань розвитку ринку електромобілів та необхідної для цього інфраструктури.

  Статистика свідчить про позитивну динаміку збільшення кількості екологічних видів автомобілів у країні. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Держенергоефективності.

  За даними МВС України, за перші два місяці 2018 року в Україні зареєстровано вдвічі більше електромобілів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

  Крім цього, відповідно до цілей Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 року у транспортному секторі необхідно досягти близько 100 тисяч зареєстрованих електромобілів у 2020 році, – нагадав С.Савчук.

  Все це означає, що для виробників електрозарядних станцій відкривається значний ринок для роботи.

  Водночас, учасники наради розглянули питання, які наразі хвилюють цей бізнес, зокрема:

  • Сприяння місцевої влади у встановленні зарядних станцій на міських паркувальних місцях;
  • Виділення забудовниками місць для зарядних станцій у житлових кварталах;
  • Можливості надання ОСББ пільгових кредитів на придбання електрозарядних станцій.

  Представники компаній також запевнили у тому, що для повноцінного масштабного розвитку електрозарядної інфраструктури необхідна підтримка місцевої влади. Міста отримають від цього чимало переваг. Наприклад, наявність розгалуженої мережі зарядних пристроїв дозволить запровадити так званий «car sharing» на електромобілях. Цей напрям  набирає популярності в європейських країнах.

  Сторони домовилися визначити та опрацювати найефективніші шляхи розвитку вітчизняної електрозарядної інфраструктури за участю Мінінфраструктури, представників бізнесу та громадськості.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Благодійний фонд «Повернись живим» передав на фронт 15 спостережних комплексів

  Благодійний фонд «Повернись живим» передав на фронт ще 15 мобільних спостережних комплексів. Передає Національний Промисловий...

  “Укрпошта” планує підвищити тарифи на деякі послуги

  "Укрпошта" через місяць планує підвищити тарифи на деякі послуги на 15%, йдеться в повідомленні Національної комісії, що...

  Порт “Південний” придбав обладнання для навантаження вугілля та руди

  Державний морський торговельний порт “Південний” закупив 18 нових грейферів на 29,5 мільйонів гривень. Передає Національний...

  Укрзалізниця збільшить та оновить парк зерновозів та напіввагонів

  У найближчі роки "Укрзалізниця" планує побудувати й оновити понад 30 тисяч піввагонів та майже 15 тисяч зерновозів. ...