9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Дарницьке трамвайне депо у Києві продовжує отримувати “Кобри”

У кінці грудня 2019 року до Дарницького трамвайного депо міста Києва передали ще два трьохсекційних трамвая KT3UA “Кобра”.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

На лівий берег з трамвайного депо імені Шевченка (обслуговує гілку правобережного швидкісного трамвая) передали два трамваї KT3UA № 411 та № 414.

Варто зазначити, що станом на кінець грудня 2019 року трамвай № 414 проходив обслуговування у Київському заводі електротранспорту. Там він пройде ремонт салону, фарбування, оновлення систем тощо. Трамвай № 411 пройшов подібні роботи перед цим

Це вже не перші трамваї моделі KT3UA “Кобра”, що були передані до Дарницького трамвайного депо. На даний момент їх кількість на лівому березі сягає 6 одиниць. Трамваї № 402, № 404, № 405 і №408 були передані до депо раніше.

Оновлення трамвайного парку Дарницького депо дозволяє запускати вагони великої місткості на маршрути, що пов’язують віддалений масив Троєщина та станції метро Чернігівська і Лісова.

Дане переведення трамвайних вагонів відбувається в результаті оновлення рухомого складу на лінії правобережного швидкісного трамвая. Замість старих чеських трамваїв Т3, Tatra T6A5 та вагонів KT3UA лінія отримує сучасні 100% низькопідлогові трамваї Електрон та Pesa Fokstrot. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають