9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

China Railway готова інвестувати в “швидкі” інфраструктурні проекти Києва

China Railway International Group (CRIG) заявила про готовність інвестувати в інфраструктурні проекти Києва, які можна реалізувати в найближчі роки.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Днями заступник керівника КМДА Дмитро Давтян провів зустріч з представниками CRIG про можливу участь китайського холдингу в столичних проектах. Сторони обговорили технічні та організаційні питання, пов’язані з підписаним раніше меморандумом про співпрацю.

“Найцікавішим, звичайно, є будівництво метро і мостів, адже їх можна об’єднати, оптимізувавши таким чином залучення і освоєння інвестицій, і безпосередньо роботи на цих ділянках”, – повідомили в КМДА.

Давтян відзначив, що Києву цікаві “розумні” проекти – залучення китайських партнерів може збагатити українську інфраструктурну галузь новими технологіями:

“Це також чудова нагода зміцнити і доповнити інтелектуальний потенціал українських фахівців”, – зазначив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, рік тому повідомлялося, що китайська компанія CRBC може побудувати в Києві три транспортних об’єкта: кільцеву дорогу, магістраль Нивки-Бровари і розв’язку біля Шулявки.

Крім того, неодноразово обговорювалося залучення китайських компаній для добудови Подільсько-Воскресенського моста і метро на Троєщину.

ДжерелоЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають