9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Чеська компанія RegioJet запустила рейси з Ужгорода та Мукачева до Праги

Чеський залізничний оператор RegioJet, що також здійснює автобусні перевезення, з 15 квітня приступив до виконання рейсів в Прагу з Ужгорода та Мукачева.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Перевезення здійснюватимуться за комбінованою схемою – автобусом з пересадкою на поїзд. Автобус довезе пасажирів з України до Кошице, а вже зі словацького міста поїздом RegioJet можна буде доїхати до столиці Чехії.

Рейси з Ужгорода та Мукачева будуть виконуватися двічі на день партнерськими компаніями RegioJet – “Закарпатевролініі” і SANYTOUR. На борту автобусів будуть логотипи RegioJet.

Як зазначено на сайті перевізника, з Мукачева автобуси відправлятимуться від ТЦ “Епіцентр К”, з Ужгорода – з автобусної зупинки біля залізничного вокзалу.

З Мукачева до Кошице поїздка триватиме 2 год 30 хв, з Ужгорода до Кошице – 2 год 10 хв. На борту автобусів обіцяють Wi-Fi і перекус у вигляді снеків.

Поїзд з Кошице слідує далі по маршруту Кошице-Жиліна-Острава-Прага. Час в дорозі – 7 год 17 хв.

Квитки в одну сторону обійдуться від 18,5 євро. Квитки на автобус до Кошице з українських міст будуть продаватися за однією ціною – 5 євро. За поїздку в спальному вагоні потрібно буде заплатити від 22,1 євро.

АвторЦТС

Останні новини:

Зараз читають