9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Черкаси з Києвом зв’яжуть швидкісними потягами до кінця року

Швидкісні електропоїзди з Черкас до Києва будуть запущені у 2021 році в результаті виконання робіт по електрифікації залізниці до ст. Т. Шевченка у Смілі.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“У цьому році завдяки модернізації та електрифікації залізниці від м. Черкаси до ст. Т. Шевченка в м. Сміла загальною протяжністю 30 км, будуть запущені швидкісні електропоїзди від Черкас до столиці з часом в дорозі 2 год. 30 хв”, – зазначив він.

Прем’єр підкреслив, що електрифікація цієї ділянки – історичний момент, адже тільки два міста зі статусом обласного центру – Черкаси та Житомир – досі були позбавлені залізничного сполучення з переважною більшістю регіонів України.

Завдяки електрифікації залізниці від Черкас до ст. Т. Шевченка жителі області отримають якісно нове приміське сполучення з обласним центром.

Шмигаль також повідомив, що в планах на наступні роки передбачено продовження електрифікації від Черкас до станції Гребінка загальною протяжністю 90 км.

Крім того, повідомляється, що з Черкас будуть запущені щоденні поїзди до сусіднього обласного центру – Кропивницького, а також можна буде запустити денний швидкісний потяг сполученням Харків – Черкаси – Львів, який буде проходити також через Полтаву, Білу Церкву, Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають