9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Будівництво метрополітену у Дніпрі гальмується через відсутність дозволів на вибухи

Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що у Дніпрі турецька компанія “Limak”, яка має контракт на будівництво метро в місті, уже 9 місяців не може отримати дозвіл на вибухи для будівництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

“Уже 9 місяців ми не можемо отримати дозвіл на вибухи, три рази на селекторі з Кабінету міністрів я це питання порушував. Прошу довести до відома уряду одну просту істину: компанія, яка будує в Дніпрі метро — це компанія, яка побудувала найбільший у світі аеропорт у Стамбулі.

Як отримати дозвіл на вибухи в Дніпрі для будівництва метро? Допоможіть із цим питанням розібратися”, – сказав Філатов.

Він також під час етеру звернувся до голови виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїла Саакашвілі з проханням посприяти вирішенню проблеми.

Раніше представники компанії “Limak” повідомили, що головне управління Держпраці в Дніпропетровській області вже 9 місяців не надає згоди на проведення вибухових робіт.

За їх словами, представники обласної влади аргументують це тим, що у “Limak” відсутні чотири документи. 

“Але чомусь жодного з них Держпраці раніше не вимагала. Два документі взагалі абсурдні, бо навіть не стосуються будівництва метрополітену. Інші два компанія “Limak” і так має”, – зазначив директор КП “Дніпровський метрополітен” Андрій Лєпьошкін.

На будівництво метрополітену в Дніпрі з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком було укладено кредитні угоди на загальну суму понад 300 млн євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають