9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту у Києві йде повним ходом

Комісія Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами цієї осені планує в рамках виїзного засідання перевірити як йдуть справи з будівництвом Подільського мостового переходу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Киев Власть.

У КП “ДБШТС Києва” запевняють, що все йде за планом: відхилення від графіка незначне – місяць або півтора, опори моста укріплені – загрози їх зсуву немає. З 1 жовтня 2018 року обіцяють почати будівельні роботи по заїзду з вул. Верхній Вал на автопроїзд Рибальського півострова, а частина мосту, яка знаходиться на Русанівських садах в кінці жовтня буде майже готова для запуску автопроїзду.

Профільна комісія столичної міськради заслухала інформацію по організації робіт стосовно завершення будівництва Подільського мостового переходу через річуц Дніпро у Києві.

Згідно з довідкою, кошторисна вартість будівництва Подільського мосту становить 11 млрд 251,186 млн гривень (у цінах 2016 року). З початку будівництва даного об’єкта (станом на 1 вересня 2018 роки) було профінансовано 5 млрд 334,24 млн гривень. Відзначається, що необхідність у фінансуванні складає ще 5 млрд 916,95 млн гривень. При цьому, в 2018 році було передбачено фінансування в розмірі 800 млн гривень за Програмою економічного і соціального розвитку Києва.

Директор КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” (КП “ДБШТС Києва”) Максим Калінін повідомив, що поки дане КП встигло освоїти 392,7 мільйонів бюджетних грошей (45,7%) з передбачених на цей рік.

За його словами, затримка від графіка виконання будівельних робіт становить орієнтовно 1-1,5 місяці.

Калінін повідомив членів комісії про те, що на правому березі Подільського мостового переходу триває стадія відведення земельної ділянки: “знаходимося десь на середині цього процесу, отримуємо вже висновки по проекту землеустрою”. Директор КП “ДБШТС Києва” заявив про намір в цьому році подати на затвердження Київради відповідний проект рішення, а в наступному році – почати будівельні роботи.

З 1 жовтня 2018 року, за його словами, повинні початися будівельні роботи “по заїзду на міст з Верхнього Валу на автопроїзд Рибальського півострова”. Вже є графік виконання робіт, закуплені основні конструкції.

Також за словами Калініна в цьому році почнеться гідроізоляція і асфальтування на естакаді на Рибальському півострові на лівоповоротному з’їзді.

“Зараз там повністю змонтовані металоконструкції, закінчується бетонування плити”, – повідомив депутатів Калінін.

Монтаж вязей арки, за його словами, планується закінчити навесні 2019 року. Також він розраховує, що німецька фірма – виробник вантів – зможе поставити їх для арки в червні 2019 року.

“До Русанівських садів – закінчуємо асфальтування. Я сподіваюся, що до кінця жовтня ми його закінчимо. Поставимо там бар’єрну огорожу і ця частина буде майже готова для запуску автопроїзду”, – зауважив директор КП.

Також Калінін повідомив, що по “Русанівських садах” дуже вдало закінчилися судові тяжби з дачниками: “Всі основні питання вирішені”. При цьому, невирішеними залишилися тільки питання з 4-5 домоволодіннями в районі озера Райдужне.

Також директор КП повідомив, що необхідно зробити коригування проекту будівництва Подільського моста. При цьому, договір на коригування вже укладено і до кінця року КП планує отримати змінений проект. А вже на початку 2019 року розпочати будівельні роботи від озера Райдужне до залізничних колій. Калінін пояснив це тим, що відповідно до “скоригованого генплану”, станція метро “Райдужна” зміщується до станції міської кільцевої електрички з облаштуванням там транспортного хабу. Там, за його словами, буде з’єднання швидкісного трамвая, міської електрички та станції метро “Райдужна”.

На запитання члена транспортної комісії Київради Максима Борозенця (позафракційний, депутатська група “Київська команда”) про стан опор мосту, керівник КП запевнив, що зміцнення опор знаходиться на завершальній стадії.

“Немає загрози зсуву. За металоконструкціями арки 24 години на добу стежать. Деформації і переміщення незначні. Вони переміщаються тільки в межах температурного режиму і теплового розширення”, – запевнив Калінін.

У підсумку, транспортна комісія Київради взяла до відома даний звіт, а восени запланувала виїзне засідання на Подільський міст.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають