9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Будівельний холдинг з Київщини побудує перевантажувальний комплекс зернових вантажів на території Маріупольського морського порту

Відкриті торги на генпідряд з будівництва спеціалізованого перевантажувального комплексу зернових вантажів на території Маріупольського морського порту виграв зареєстрований в Київській області будівельно-монтажний холдинг ТОВ «Риола-Модуль ЛТД».

Згідно з повідомленням в системі електронних торгів Prozorro, замовником робіт є ДП «Маріупольський морський торговельний порт» (ММТП), сума контракту становить 173,825 млн грн без урахування ПДВ, передає “Порти України“.

Тендер на будівництво перевантажувального комплексу в Маріупольському порту був оголошений в кінці січня. Торги, в яких взяло участь також ТОВ «Лакоса», відбулися 21 березня. Перемогу ТОВ «Риола-Модуль ЛТД» забезпечила різниця в 300 тис. грн між пропозиціями учасників.

Планується, що договір з компанією-переможцем ММТП укладе в середині квітня 2018 року.

Кабінет міністрів на засіданні 11 січня 2018 року затвердив скоригований проект будівництва спеціалізованого перевалочного комплексу зернових вантажів на території Маріупольського морського порту на проспекті Луніна, 99, в Приморському районі міста. Проект передбачає будівництво 10 силосів для зберігання зерна ємністю по 5,7 тис. тонн, двох оперативних силосів по 500 тонн, прикордонної галереї, сировинною лабораторії, станції розвантаження автомобільного та залізничного транспорту. Завдяки терміналу, обсяг перевалки зернових в порту повинен вирости на 1 млн тонн на рік і одночасно зможе зберігатися 57 тис. тонн вантажу.

Загальна кошторисна вартість за проектом в цінах на жовтень 2017 року становить 467,385 млн гривень. Побудувати зерновий спецкомплекс планується за 15,5 місяців.

ДП «ММТП» є єдиним портовим оператором Маріупольського морського порту.

Маріупольський морпорт розташований в північно-західній частині Таганрозької затоки Азовського моря, в 14 милях від входу в затоку. Акваторія порту включає внутрішній і зовнішній рейди. Кількість вантажних причалів – 18, довжина вантажного причального фронту – 3,657 кілометра.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають