9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Британська Network Rail доставила в Україну обладнання для підтримки роботи “Укрзалізниці”

Британський власник та оператор залізничної інфраструктури Network Rail доставив в Україну обладнання для підтримки роботи “Укрзалізниці”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Укрзалізниця” звернулася за допомогою до міжнародної залізничної родини через Міжнародний союз залізниць. Їм потрібно обладнання та запасні частини, щоб підтримувати роботу залізниці для забезпечення життєво важливих маршрутів евакуації та гуманітарної допомоги після вторгнення росії, і все це при значному пошкодженні залізничної інфраструктури та ризиках для безпеки робітників”, – йдеться у повідомленні британського оператора.

Network Rail пожертвував чотири автомобілі, завантажені запчастинами та залізничним інструментом, включаючи генератори, дрилі, домкрати та ріжуче обладнання, за допомогою партнерів по ланцюжку поставок.

“Ми не вагалися, коли надійшов запит про допомогу. Ми часто говоримо про сім’ю залізничників тут, у Британії, але ця сім’я має і міжнародні зв’язки. Усі, хто дивився новини в останні кілька місяців, були зворушені побаченим, і це підштовхнуло нас до дій. Автомобілі з необхідним обладнанням ми відвезли на склад неподалік польсько-українського кордону. У дорозі нам дуже багато допомагали – було дозволено безкоштовний проїзд через тунель під Ла-Маншем, надані радіостанції компанією High Motive”, – зазначив директор Network Rail зі зв’язків з регулюючими органами Аллан Спенс.

Зазначається, що команда із п’яти співробітників Network Rail проїхала на чотирьох автомобілях через шість країн, подолавши 2000 км за три дні до Польщі. Заключну частину колії в Україну організувала Польська залізниця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають