9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Бориспіль допоможе Ужгороду технікою для аеропорту

Депутати Закарпаття просять безоплатно передати з балансу аеропорту Бориспіль на баланс аеропорту Ужгород техніку, що не використовується.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Закарпатської облради.

Для прискорення розв’язання питань з розвитку інфраструктури аеропорту Ужгород і забезпечення його необхідною технікою й обладнанням, обласні обранці на 13-й сесії прийняли рішення “Про Звернення Закарпатської обласної ради з розгляду питання безкоштовної передачі з балансу державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” на баланс ЗОКП “Міжнародний аеропорт “Ужгород” рухомого майна” та направили його на адресу Міністерства інфраструктури України. За дане рішення проголосували 56 депутатів.

У документі, зокрема, сказано, що у зв’язку з обмеженістю фінансового ресурсу обласного бюджету, обласна рада спільно з обласною державною адміністрацією розробляють всі можливі варіанти забезпечення аеропорту “Ужгород” необхідною технікою й обладнанням.

Згідно зі зверненням до державного підприємства “Міжнародний аеропорт” Бориспіль”, “Бориспіль” надав попередню згоду на передачу з балансу авіапідприємства на баланс аеропорту “Ужгород” певного рухомого майна, яке не використовується в господарській діяльності. Депутати облради просять Міністерство інфраструктури розглянути питання про безкоштовну передачу рухомого майна, яке не використовується в господарській діяльності.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають