9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Біля Миколаївського порту може з’явитися нова залізнична станція

“Смарт-Холдинг” має намір реалізувати в Миколаєві проєкт створення індустріального парку, частиною якого стане нова залізнична станція.

Про це в інтерв’ю Latifundist розповів Олександр Юрков, директор компанії “Наваль Логістик”, що входить в структуру “Смарт-Холдингу”. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Майбутній індустріальний парк повинен буде зайняти територію 200 га, з яких близько 40 га буде віддано під портовий термінал.

“Друга послуга — залізнична. Ми плануємо побудувати у себе на території залізничну станцію, здатну значно збільшити вантажообіг миколаївського залізничного вузла, з можливістю надання послуг вантажоодержувачам і за межами індустріального парку. Наприклад, в морському і річковому портах. Ми плануємо залучити інвесторів — резидентів парку і не тільки зернотрейдерів і зернопереробників, а й з інших галузей (машинобудування, логістика та т. д.)”, – повідомив Юрков.

Також в інтерв’ю він поінформував, що зараз термінал “Наваль Логістик” може вивантажувати до 90 залізничних вагонів на добу, а також має у своєму розпорядженні два власних маневрових тепловози – ТГМ-23 і ТГМ-4.

Раніше ми повідомляли, що “Смарт-Холдинг” також розглядає можливість створення власної судноплавної компанії, яка в перспективі займеться перевезеннями вантажів по Дніпру.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають