9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Біля Львова розпочали будувати Об’їзну дорогу

У квітні у Львівській області розпочали будівельні роботи зі спорудження Об’їзної дороги навколо обласного центру. Загалом для будівництва залучили три інвестиційні проєкти.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 032.ua.

Як повідомили у пресслужбі Укравтодору, йдеться про: 1) відновлення траси М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка; 2) покращення автодорігзагального користування на Львівщині, 3) створення транзитного кільця для вантажівок в об’їзд Львова. Ці проєкти мають на меті розвантажити внутрішні транспортні маршрути у Львівській області. За словами голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова, держава підтримує будівництво транзитного кільця, і перші результати мають намір отримати до кінця 2020 року.

Голова Автодору Львівщини Олег Береза відзначив, що зараз вантажівки рухають по основних дорогах області та існуючій об’їзній Львова, яка й так перевантажена міським транспортом. У зв’язку з цим, на виїзді з міста утворюються затори, а транспорт рухається на швидкості до 30 км/год. Для вирішення проблеми мають сформувати об’їзну суто для вантажного транспорту й транзитних авто, які рухатимуться до МПП “Шегині”, “Краковець”, “Грушів”, “Рава-Руська” та у сусідні області.

blank

Кільцеве сполучення формуватимуть між дорогами державного значення Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка-Бузька — Бібрка; Н-09 Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів на ділянці від км 396+800 до км 416+100; М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка на ділянці від км 0+000 до км 36+950; а також дороги місцевого значення О140504 Нові Стрілища — Ходорів. 

Дорогу Н-09 відремонтували у 2016 році, на трасі Т-14–25 тривають роботи на ділянці від М-06 Київ — Чоп до М-11 Львів — Шегині. Цього року планують почати ремонт ще на двох ділянках згаданої дороги: Городок — Повітно (уже погоджено з експертною комісією) та Жовква — Кам’янка-Бузька (триває експертиза). Окрім цього, готують проєкт капітального ремонту автодороги  М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка у межах Львівської області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають