9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Білоцерківські депутати підтримали створення міського аеропорту

На черговій сесії Білоцерківської міської ради, яка відбулася 29 листопада, депутати проголосували і прийняли Програму модернізації аеродрому “Біла Церква” КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» на 2019-2021 роки.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на wing.com.ua.
Народні обранці 36-ма голосами підтвердили наміри міста розвивати аеродром до рівня аеропорту з певним переліком першочергових заходів щодо реалізації проекту.

Дана подія – важливий крок у стратегічному розвитку аеродрому “Біла Церква”. Вперше за 20 років діяльності КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” міська влада на офіційному рівні заявила про готовність мати аеропорт.

Під час обговорення проекту рішення депутат міської ради Володимир Бабенко рекомендував підтримати Програму, щоб подати державі хороший приклад і почати вкладати кошти в аеродром, щоб його не спустошити до кінця.

“Підтримка комунальних підприємств може здійснюватися через цільові програми. Підтримка даної програми – один з дієвих механізмів розвивати в місті аеропорт”, – зазначив депутат міської ради Андрій Король.

Міський голова Геннадій Дикий також підтримав необхідність схвалення Програми модернізації аеродрому, зазначивши, що в даний час консультанти Європейського Союзу розробили перед-ТЕО по об’єкту. Крім того, створення регіонального аеропорту “Біла Церква” увійшло в державну програму “Національна транспортна стратегія України 2030”.

“Приємно бачити й відчувати підтримку міста. Це великий крок вперед для нас і істотний важіль в проведенні переговорів з потенційними інвесторами. Тепер ніхто нам не дорікне, що місто стоїть осторонь в питанні реалізації потужного інфраструктурного об’єкта. Цю програму ми детально опрацьованих щоб домогтися позитивного результату. І те, що депутати його підтримали, дає нам внутрішній поштовх для продовження руху в тому ж активному напрямку “, – прокоментував рішення сесії директор КП “БВАК” Сергій Кандауров.

Він зазначив, що сьогоднішнє рішення має стратегічне значення, оскільки триває робота по відкриттю міжнародного пункту пропуску через державний кордон на аеродромі “Біла Церква”, пошук потенційних інвесторів і розробка перед-ТЕО європейськими консультантами AASISTS.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають