9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Бердянський та Чорноморський порти можуть передати у концесію

Керівництвом Держави розглядається можливість передачі у концесію морських портів Бердянськ та Чорноморськ. Крім того, також розглядається можливість приватизації ще трьох портів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Йдеться про плани передачі в концесію першого і контейнерного терміналів державного стивідора МТП Чорноморськ, а також майна ДП “Бердянський морський торговельний порт”. Також в кінці серпня АМПУ оголосила тендер на отримання консультаційних послуг з підготовки економічного обґрунтування і конкурсної документації проєкту передачі в концесію залізнично-поромного комплексу ДП МТП Чорноморськ і майна АМПУ, пов’язаного з цим комплексом. Щодо приватизації портів, то мова скоріш за все йде про можливу ​​приватизацію Білгород-Дністровського, Скадовського та Усть-Дунайського портів.

Про такі плани повідомив Володимир Зеленський в ході візиту до Австрії. Крім того, зараз розглядається проєкт продовження залізниці колії 1520 мм від Ужгорода через територію Словаччини до Відня. Цей маршрут повинен значно спростити та прискорити транзит товарів з країн Азії до Австрії і країни ЄС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають