9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Автостанцію в аеропорту Бориспіль планують побудувати у 2020 році

У 2020 році в Міжнародному аеропорту Бориспіль планується будівництво автобусної станції та залу очікування для пасажирів залізничного пересадочного вузла.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це в інтерв’ю розповів гендиректор аеропорту Павло Рябікін. Також керівник столичного аеропорту поінформував про інші інфраструктурні проєкти, які можуть бути реалізовані авіапідприємством в поточному році.

“Що стосується інфраструктурних планів на цей рік, добудуємо перон. Є плани по початку реконструкції вантажного термінала. Ця необхідність давно назріла. Згадайте зиму минулого року. Зробимо автовокзал і зал очікування для пасажирів залізничного пересадочного вузла”, – сказав Рябикин.

Також, за його словами, почнеться реконструкція системи заправного комплексу (ЦЗС), але реалізація проєкту збільшиться з року до 2,5-3 років.

Гендиректор Борисполя поскаржився, що через збільшення норми відрахувань дивідендів до держбюджету до 90% частина інфраструктурних планів доведеться перенести на наступні роки:

“Відкладається початок будівництва галереї терміналу D, яке ми планували почати в лютому. Швидше за все, в цьому році почати не зможемо … Від усіх інших інвестиційних проєктів, починаючи з озеленення в районі терміналу D, доведеться відмовитися”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають