9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Автоспецпром передав 30 нових автомобілів швидкої допомоги медикам Львівщини

Автопарк Львівського регіонального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився новими каретами швидкої Peugeot Boxer.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Львівський портал.

Український виробник медичного спецтранспорту компанія «Автоспецпром» передала медикам регіону 30 швидких типу «В», які повністю підходять для транспортування хворих з важкою формою перебігу коронавірусної хвороби.

«30 автівок прибули в п’ятницю. Документів ще не надіслали – автівки опломбовані стоять», – розповіла речниця Центру екстреної медичної допомоги Тетяна Андрєєва.

Також, речниця розповіла, що очікують надходження Ланд Крузерів.

«Ми очікуємо. Щойно всіх формальностей буде дотримано (документи, страхування тощо), анонсуємо передачу «швидких» на місця базування. В горах, в умовах дощу, снігу й бездоріжжя вони нам дуже допоможуть в наданні допомоги пацієнтам», – доповнила у коментарі Тетяна Андрєєва.

Автомобілі Peugeot Boxer укомплектовані всім необхідним медичним обладнанням від кращих світових виробників.

Зокрема, вони мають на борту широкий набір засобів дихальної підтримки – кисневі балони (стаціонарний та портативний), аспіратори, дихальні мішки для дорослих, дітей та немовлят тощо. Усе це вміщується в медичний салон швидко на базі Peugeot Boxer.

«Ми розуміємо, що оперативність надання медичної допомоги – це питання життя та смерті. Тому в наших «швидких» пацієнти  із COVID-19 можуть отримати високоякісну медичну допомогу вже дорогою до лікарні», – зазначив заступник директора компанії «Автоспецпром» Кирило Коморкін.

Він додав, що автомобілі швидкої допомоги на базі Peugeot Boxer мають високі технічні характеристики. Потужний тяговий мотор, яким оснащена ця модель, може розігнати автомобіль до максимальної швидкості за малий проміжок часу. Крім того, автівки мають міцне сталеве покриття, а також комфортний та просторий салон.

Кожна машина відповідає вимогам ДСТУ EN  1789:2019, який є українською адаптацією загальноєвропейського стандарту з вимогами до швидких.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають