9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Автобан Стрий – Мукачево побудують на умовах концесії

20 травня Державне агентство автомобільних доріг України і турецька компанія Onur Taahhut Tasimacilik підписали меморандум з підготовки пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства в рамках проєкту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Стрий – Мукачево.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як зазначили в “Укравтодорі”, “автобан буде проходити по територіях Львівської та Закарпатської областей та буде служити альтернативою ділянці М-06 Київ-Чоп”.

Згідно з меморандумом, Onur своїм коштом здійснить підготовку пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства. Зокрема, мова йде про розробку техніко-економічного обґрунтування реалізації проєкту.

У 2021 році планується розробити проєктно-кошторисну документацію. Розробка техніко-економічного обґрунтування дозволить спроєктувати оптимальний маршрут, а також реалізувати проєкт з максимальним економічним ефектом для держави. Після розробки ТЕО стане можливим проведення тендерних процедур і початок будівництва.

“Один з напрямків, які ми зараз активно розвиваємо – це державно-приватне партнерство в дорожній галузі. Це вже другий подібний меморандум із залучення приватних інвесторів, який підписав “Укравтодор” в цьому році. Перший був підписаний з компанією “Автомагістраль-Південь” і стосувався розробки ТЕО для маршруту Краковець – Броди – Рівне.

Тепер ми плануємо ще один концесійний проєкт для маршруту Стрий – Мукачево з компанією Onur Taahhut Tasimacilik, яка зарекомендувала себе як надійний підрядник “Укравтодору” в ряді проєктів”, – сказав Мінінфраструктури Олександр Кубрбаков.

Зазначимо, що будівельні роботи за проєктом ДПП дороги Краковець – Броди – Рівне планують почати в кінці 2021 або початку 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають