9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Авіаційний загін ДСНС відзначив свій день народження (фото)

22 лютого 2019 року у Ніжині відсвяткували 20-річчя Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Military Navigator.

З нагоди свята особовий склад Загону отримав сертифікати на житло. В заході взяли участь Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, Голова Служби Микола Чечоткін, та інші гості.

blank

На реконструкцію однієї казарми під житловий будинок з державного бюджету було виділено понад 9 млн. гривень, що дало змогу забезпечити квартирами 48 сімей авіаторів-рятувальників. У будинку 4 квартири однокімнатних, 14 двокімнатних, а також 6 трикімнатних квартир загальною площею 2004 м.кв.

blank

Також ніжинські авіатори отримали державні нагороди.

Потім відбувалась демонстрація можливостей гелікоптерів Airbus Н-225 “Super Puma” та ЕС-145, зокрема робота на висінні  Н-225, зліт та виконання гірки з подальшим набором висоти, евакуація постраждалого за допомогою лебідки гелікоптером ЕС-145.

Крім того, літак Ан-32П виконав заходи на умовне гасіння пожежі.

blank

У зв’язку з підписанням контракту на постачання гелікоптерів Airbus, на території аеродрому розбудовується відповідна інфраструктура. Так, у 2018 році було збудовано 4 ангари, які мають освітлення, обігрів, сигналізацію та комфортні умови праці для персоналу.

На початку року до Ніжина прибув Н-225 б/н 53, потім з Борисполя здійснили переліт б/н 51 та “десятка” Національної гвардії України”. Варто зазначити, що “гвардієць” зимує у Ніжині, поки  для нього будується ангар та відповідна інфраструктура на авіаційній базі НГУ.

blank

За словами чиновників МВС, до кінця року прибудуть ще три гелікоптери Airbus.

Також у 2019 році очікується отримання літака Ан-32П.

На даний час справний авіапарк Загону складає  4 Ан-32П, 2 Ан-26, 1 Ан-30, 4 Мі-8, 2 Н-225, 2 ЕС-145.

Збільшення чисельності авіаційної техніки дасть змогу перекрити всі регіони України та оперативно реагувати на надзвичайні події.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають