9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

АМПУ зайнялася розширенням залізничної станції Одеса-Порт

blankЩоб розширити залізничну станцію в Одеському порту, Адміністрація морських портів України створила робочу групу. Мета – збільшення обсягу обробки вантажів на 3,7 млн. тонн на рік.

ДП “Адміністрація морських портів України” планує реконструкцію залізничної станції в Одеському порту. З цією метою було створено робочу групу з модернізації залізничної інфраструктури станції “Одеса-Порт”, повідомляє прес-служба АМПУ. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Південний Кур’єр

Брак залізничних потужностей припортовий станції в Одеському порту – на жаль, не новина, тому розвиток залізничної інфраструктури – важливий напрямок нашої роботи. Природно, в цьому процесі ми працюємо з фахівцями” Укрзалізниці “. Надалі ми займемося збільшенням пропускної спроможності припортових станцій у всіх морських портах. Роль АМПУ я бачу в тому, щоб координувати і розвивати стратегічні активи портової інфраструктури: акваторії, причальні споруди, залізниці, які використовує біз ес, що працює в порту, – повідомив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Реконструкція Газового парку залізничної станції “Одеса-порт” дозволить збільшити обсяг обробки вантажів в порту на 3,7 млн ​​тонн на рік і зробить перевалочні комплекси, розташовані в північній частині порту, незалежними в плані подачі вагонів від іншої частини підприємства.

Також перший заступник начальника адміністрації Одеського порту Руслан Сахаутдінов зазначив, що фахівці станції “Одеса-Порт” спільно з представниками стивідорних компаній в Одеському порту будуть оцінювати проекти, після чого буде підготовлено відповідне техніко-економічне обґрунтування і сформулювати єдине бачення оптимального способу його реалізації.

Фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок коштів АМПУ із залученням зовнішніх фінансових ресурсів.

Відзначимо, що керівництво АМПУ при цьому ні слова не сказав про іншу проблему станції – що вона пов’язана з іншою залізничною мережею єдиною однопутной лінією, що виходить до станцій Одеса-Пересип і до лінії на станцію Одеса-Застава-1.

Останні новини:

Зараз читають