9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

АМПУ реконструює в 2017 році два причали в Маріуполі

blankАдміністрація морських портів України (АМПУ) в поточному році розпочне реконструкцію гідротехнічної частини причалів №№ 3 —4 в Маріупольському морському порту.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

Ремонт та будівництво об’єктів причальної інфраструктури — одне з ключових завдань для АМПУ на найближчий період. Серед локацій,в яких ми працюватимемо в цьому напрямку,— Чорноморський порт і порт «Южний» (по чотири причали), Одеський і Маріупольський порти (по два причали), а також Миколаївський порт (один об’єкт). Ми будемо рухатися планомірно й поступово, рівномірно розвиваючи усігавані — в залежності від спеціалізації і потреб портів,— зазначив Райвіс Вецкаганс, керівник АМПУ.

Модернізація обох причалів в Маріупольському порту передбачає проектну глибину в 9,75 м. Планується, що підсумками реконструкції гідротехнічної частини причалу № 3 буде довжина причалу в 145 м, пропускна здатність — 1,0 млн тонн, розрахункове судно — СН —25 (СН — 10 — для зерна). Вартість проекту складе 117,1 млн грн., термін реалізації — 19 місяців. Згідно з планом реконструкції гідротехнічної частини причалу № 4, його довжина становитиме 234,38 м, пропускна здатність — 1,3 млн тонн, розрахункове судно передбачено так само СН — 25 (СН — 10 — для зерна). Очікується, що проект буде завершений через 17 місяців після старту, йоговартість — 166,1 млн грн.

До реалізації цих та інших робіт з будівництва та реконструкції об’єктів портової інфраструктури ми залучимо найкращих підрядників, які забезпечать оптимальну пропозицію — як за якістю реалізації, так і за ціною робіт. Ми вже змінили підхід до роботи з контрагентами, поставивши на чолі кута прозорість і публічність, чіткість і відповідність домовленостям, довіру і надійність,— додав керівник АМПУ.

За словами Райвіса Вецкаганса, розвиток причальної інфраструктури та днопоглиблення в Азовському регіоні так само актуально, як ів портах Великої Одеси. Нагадаємо, акваторія портів в Азовському морі постійно замулюється і вимагає підтримки паспортних глибин. Всього в 2017 році планується провести днопоглиблення в регіоні обсягом 853 тис. м куб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають