9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

АМПУ проведе реконструкцію підхідного морського каналу в Чорноморському порту

blankАМПУ (Адміністрація морських портів України) починає відкритий конкурс щодо днопоглиблення підхідного каналу Чорноморського морського порту до позначки 16м.

Інформація про це, технічне обґрунтування і деталі проекту опубліковані в системі державних закупівель Prozorro. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

Роботи будуть виконані в 2017 році, їх оцінна вартість становить 110,12 млн грн (з ПДВ). Загальний обсяг днопоглиблення, згідно з проектом, складе 504,4 тис.м3, площа — 25,6 га.

Ми продовжуємо цілеспрямовану модернізацію і посилення наших портів. Після трьох підписаних контрактів про реконструкцію каналу і акваторії в порту Южний, тепер філія АМПУ в Чорноморську повинна приступити до подібних проектів. Сьогодні тут ростуть вантажообіг і кількість суднозаходів. Ініційовані АМПУ гідротехнічні роботи в порту сприятимуть подальшій динаміці,— прокоментував Райвіс Вецкаганс,керівник АМПУ.

За його словами, Адміністрація доручає Чорноморському порту реалізувати два проекти:

Крім днопоглиблення підхідного каналу, незабаром буде реконструйовано операційну акваторію першого ковша Сухого лиману. Конкурси з обох проектів пройдуть традиційно відкрито і прозоро, із залученням компаній з України та з усього світу, тобто через систему Prozorro. Так ми отримаємо кращу пропозиція за співвідношенням ціна / якість, заощадивши кошти та направивши їх на нові проекти.

Відкриті торги будуть проводитися в два етапи: перший крок — надання технічної документації, другий — проведення аукціону. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій через систему Prozorro за технічними вимогами — 31 липня 2017 року, початок аукціону заплановано на 5 вересня.

Нагадаємо, питання реконструкції підхідного морського каналу в Чорноморському порту АМПУ обговорила на Раді порту «Чорноморськ» з представниками міської влади, портовими операторами і профспілками; портове співтовариство і громадськість підтримали цю ініціативу. Перед цим АМПУ підписала меморандуми про співпрацю з портовим оператором «Рісоіл» і агрохолдингом «Кернел» з метою збільшення обсягу вантажопотоку в морському порту Чорноморськ з одночасним збільшенням рівня глибин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають