9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

АМПУ почало експлуатаційне днопоглиблення акваторії Одеського порту власним флотом

blankВ акваторії Одеського морського порту розпочато експлуатаційне днопоглиблення власним землесосом «Меотида». Згідно з технічним завданням загальний обсяг робіт становить 127 тис. Куб. м. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

Експлуатаційне днопоглиблення проводиться для підтримки паспортних характеристик акваторії і гідротехнічних споруд порту.

Днопоглиблювальні роботи виконуються самоотвозним землесосом «Меотида» філії «Дельта-лоцман» та  інженерною службою Одеського порту. Землесос буде працювати в акваторії Одеського порту до закінчення нерестового періоду на Бузько-Дніпровському лиманському каналі (БДЛК). Потім – повернеться в роботу на БДЛК.

Самоотвозний трюмний землесос «Меотида» призначений для виконання експлуатаційних і будівельних днопоглиблювальних робіт. Розвантаження землесоса може проводитися на підводні звалища – через донні люки, на берегові гідровідвалів – через плаваючий і береговий розвантажувальний пульпопровід, методом рефулювання «Rainbow» – через носове сопло. Судно побудовано в 2010-2012 рр. компанією «Damen Shipyards Gorinchem» (Голландія).

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають