9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Лютого, 2024

АМПУ почало днопоглиблення акваторії Ізмаїльського порту власним флотом

ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) в четвер почала експлуатаційне днопоглиблення акваторії Ізмаїльського морського порту власним землесосом «Інгульський».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Порты Украины.

Роботи виконуються з метою відновлення паспортних глибин акваторії та підтримки позитивної динаміки зростання вантажообігу, яку демонструє порт з початку 2018 року. Згідно з технічним завданням, загальний обсяг днопоглиблення становить 60 тис. кубометрів.

«Згідно з планами на 2018 рік днопоглиблювальні роботи в порту Ізмаїл будуть проведені в обсязі 210 тис. тонн. Велику їх частину виконає підрядник, вже оголошений тендер. У той же час на окремих ділянках акваторії склалася ситуація, яка потребує невідкладного вирішення. У причалів другого вантажрайону днопоглиблення останній раз проводилося в 2010 році. АМПУ провела промірні роботи і негайно мобілізувала власний флот для забезпечення безпеки судноплавства, стабільної роботи порту і проведення вантажних операцій », – відзначив в. о. голови АМПУ Райвис Вецкаганс.

Згідно з повідомленням, днопоглиблювальні роботи виконуються самовідвізним землесосом «Інгульський» спільно з промірною партією інженерної служби філії «Дельта-лоцман».

Самовідвізний землесос «Інгульський» (проект Damen GHD-750) побудований в 2012 році компанією Damen Shipyards Gorinchem (Галац, Румунія). Введено в експлуатацію в травні 2013 року. Судно призначене для виконання експлуатаційних і будівельних днопоглиблювальних робіт. Судновий бункер для грунту завантажується за допомогою грунтоприймачів і грейфера з обох бортів. Розвантажується на підводні місця звалища ґрунту – через донні люки, на берегові гідровідвали – через плавучий і берегової розвантажувальний пульпопровід (до 600 метрів) і методом Rainbow – через носове сопло для випуску струменя пульпи.

У лютому 2018 року розпочала діяльність філія «Днопоглиблювальний флот» ДП «АМПУ». Основними цілями філії є централізоване навігаційне забезпечення на акваторіях морських портів і внутрішніх водних шляхах, віднесених до категорії судноплавних.

Останні новини:

Зараз читають