9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

АМПУ планує провести днопоглиблення Дніпра у 2018 році

Адміністрація морських портів України планує провести в 2018 році днопоглиблення внутрішніх водних шляхів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Відповідні повноваження вже передані держпідприємству наказом Мінінфраструктури.

“З 6 млн тонн вантажів, які йдуть по річці, майже половина перевалюється або на рейді, або в порту. Розвиваючи річку, ми збільшимо вантажообіг і в річкових, і в морських портах. Частина функціоналу щодо днопоглиблення внутрішніх водних шляхів вже передана наказом Міністерства інфраструктури у відання АМПУ. у 2018 році ми докладемо максимум зусиль, щоб відновити глибини на річці. Цього року ми будемо відкривати навігацію на підставі цього наказу”, – заявив керівник АМПУ, Райвис Вецкаганс.

На уточнююче запитання в АМПУ відповіли, що мова йде, в першу чергу, про днопоглибленні Дніпра.

Точний перелік днопоглиблювальних робіт і терміни їх проведення стануть відомі після затвердження відповідного плану.

“Чи зможемо ми провести днопоглиблення в цьому році, залежить від плану по внутрішніх водних шляхах, який ми повинні в березні-квітні затвердити”, – уточнив глава АМПУ.

За його словами, днопоглиблення внутрішніх водних шляхів Адміністрація морпортів України буде проводити власними силами, а також флотом “Укрводшляха”, який буде переданий у володіння АМПУ.

“У нас є днопоглиблювальних флот філії “Дельта-Лоцман”. Додатково “Укрводшлях” передає нам додатково 28 одиниць днопоглиблювальної техніки”, – заявив Вецкаганс.

Також топ-менеджер висловився про залучення інших підрядників:

“Я думаю, що ми не зможемо все робити своїми силами, тому будемо оголошувати тендери, щоб максимально відновити внутрішні водні шляхи”.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають