9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

АМПУ підписала другий договір з китайською CHEC на днопоглиблення в порту Південний

 • Сьогодні, 25 травня, в Чорноморську відбулося урочисте підписання двостороннього договору між Адміністрацією морських портів України (АМПУ) і китайською компанією China Harbour Engineering company Ltd. (CHEC) про проведення робіт з днопоглиблення в морському порту Південний.

  Церемонія відбулася на терміналі Risoil в рамках конференції Grain & Maritime days in Odessa, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

  З української сторони договір підписав Максим Широков, начальник Адміністрації порту Південний, від китайської компанії підпис поставив Ванг Яомін, віце-менеджер проектів China Harbour Engineering company.

  “Підписанням цього контракту Адміністрація морських портів довела, що ми націлені на розвиток портової інфраструктури. Це тільки початок”, – зазначив Максим Широков.

  Договір передбачає збільшення глибин на внутрішньому і підхідному каналі порту Південний до 21 метра, а в операційній акваторії причалів №5 і №6 ДП “МТП Южний” – до 19 метрів.

  Заплановані роботи є продовженням проекту днопоглиблення, що реалізується в порту з 2012 року.Виконане раніше днопоглиблення дозволило з червня 2014 року в експериментальному режимі оголосити осадку для судів, оброблюваних на причалах №№5 і 6 (державного стивидора МТП Південний) в 18,5 метрів.

  Нагадаємо, що перша угода з China Harbour Engineering company була підписана 18 травня в Києві. Перший договір передбачає проведення днопоглиблювальних робіт підхідного каналу з 16 до 19 метрів і створення операційної акваторії глибиною 16 метрів біля причалів №23, 24 і 25 морпорту Південний (проект “Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту Південний”).

  Державна компанія China Harbour Engineering Company створена в 1980 році. Основним профілем діяльності підприємства з самого початку було будівництво об’єктів на території морських гаваней – терміналів, причалів, мостів в гаванях, сухих доків і т.д. Днопоглиблення було і залишається важливою складовою бізнесу CHEC. Близько 90% великих і середніх терміналів Китаю були побудовані саме China Harbour Engineering. Зараз у компанії налічується близько 60 зарубіжних представництв, які обслуговують клієнтів у 80 країнах світу.

  У 2005 році CHEC об’єдналася з China Road and Bridge Corporation, що спеціалізується на будівництві доріг і мостів. В результаті злиття виник великий гравець – China Communications Construction Co., Ltd.(CCCC), а його дочірні структури, в тому числі і CHEC, зберегли свої профілі діяльності. В останні роки холдинг закріпив за собою позицію одного з найбільших підрядників світу. У минулому році провідне американське видання Engineering News-Record назвало CCCC третім найбільшим підрядником в світі


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  Українські підприємства цьогоріч планують збільшити виробництво цукру на 30%

  В Україні у 2021-2022 маркетинговому році (МР) передбачається виробництво цукру на рівні 1,4 мільйона тонн, що на...

  Для ВМС України придбали протидиверсійні гідроакустичні станції

  Між Міністерством оборони України та компанією Atlas Elektronik був підписаний контракт на постачання трьох стаціонарних гідроакустичних станцій...

  Міноборони відзвітувалось про закупівлю озброєння через агенцію НАТО за 2020 рік

  Міноборони оприлюднило звіт про закупівлі для Збройних сил України через Агенцію НАТО у 2020 році.

  З наступного року Міноборони закуповуватиме більше озброєння і техніки за відкритими процедурами

  Озброєння та військова техніка, які пройшли стадії дослідно-конструкторських робіт, стоять на озброєнні та експортуються до іноземних країн,...