9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Квітня, 2021

АМПУ підписала другий договір з китайською CHEC на днопоглиблення в порту Південний

 • Сьогодні, 25 травня, в Чорноморську відбулося урочисте підписання двостороннього договору між Адміністрацією морських портів України (АМПУ) і китайською компанією China Harbour Engineering company Ltd. (CHEC) про проведення робіт з днопоглиблення в морському порту Південний.

  Церемонія відбулася на терміналі Risoil в рамках конференції Grain & Maritime days in Odessa, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

  З української сторони договір підписав Максим Широков, начальник Адміністрації порту Південний, від китайської компанії підпис поставив Ванг Яомін, віце-менеджер проектів China Harbour Engineering company.

  “Підписанням цього контракту Адміністрація морських портів довела, що ми націлені на розвиток портової інфраструктури. Це тільки початок”, – зазначив Максим Широков.

  Договір передбачає збільшення глибин на внутрішньому і підхідному каналі порту Південний до 21 метра, а в операційній акваторії причалів №5 і №6 ДП “МТП Южний” – до 19 метрів.

  Заплановані роботи є продовженням проекту днопоглиблення, що реалізується в порту з 2012 року.Виконане раніше днопоглиблення дозволило з червня 2014 року в експериментальному режимі оголосити осадку для судів, оброблюваних на причалах №№5 і 6 (державного стивидора МТП Південний) в 18,5 метрів.

  Нагадаємо, що перша угода з China Harbour Engineering company була підписана 18 травня в Києві. Перший договір передбачає проведення днопоглиблювальних робіт підхідного каналу з 16 до 19 метрів і створення операційної акваторії глибиною 16 метрів біля причалів №23, 24 і 25 морпорту Південний (проект “Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту Південний”).

  Державна компанія China Harbour Engineering Company створена в 1980 році. Основним профілем діяльності підприємства з самого початку було будівництво об’єктів на території морських гаваней – терміналів, причалів, мостів в гаванях, сухих доків і т.д. Днопоглиблення було і залишається важливою складовою бізнесу CHEC. Близько 90% великих і середніх терміналів Китаю були побудовані саме China Harbour Engineering. Зараз у компанії налічується близько 60 зарубіжних представництв, які обслуговують клієнтів у 80 країнах світу.

  У 2005 році CHEC об’єдналася з China Road and Bridge Corporation, що спеціалізується на будівництві доріг і мостів. В результаті злиття виник великий гравець – China Communications Construction Co., Ltd.(CCCC), а його дочірні структури, в тому числі і CHEC, зберегли свої профілі діяльності. В останні роки холдинг закріпив за собою позицію одного з найбільших підрядників світу. У минулому році провідне американське видання Engineering News-Record назвало CCCC третім найбільшим підрядником в світі


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку наркотичних засобів.

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.Про це повідомив народний...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал між містами Нова Каховка та...

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі нових пасажирських вагонів для "Укрзалізниці".

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.

  До кінця року “Укрпошта” покриє мережею пересувних відділень 50% українських сіл

  Кабінет міністрів України ставить завдання до кінця грудня 2021 року покрити мережею пересувних відділень АТ "Укрпошта" 50%...

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу. Також це перший такий навчальний заклад у Японії,...

  Представлено схему нового терміналу аеропорту Дніпра

  "Укрінфрапроєкт" показав схему нового терміналу в аеропорту Дніпра, який зараз знаходиться в процесі будівництва.