9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

АМПУ підписала другий договір з китайською CHEC на днопоглиблення в порту Південний

Сьогодні, 25 травня, в Чорноморську відбулося урочисте підписання двостороннього договору між Адміністрацією морських портів України (АМПУ) і китайською компанією China Harbour Engineering company Ltd. (CHEC) про проведення робіт з днопоглиблення в морському порту Південний.

Церемонія відбулася на терміналі Risoil в рамках конференції Grain & Maritime days in Odessa, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

З української сторони договір підписав Максим Широков, начальник Адміністрації порту Південний, від китайської компанії підпис поставив Ванг Яомін, віце-менеджер проектів China Harbour Engineering company.

“Підписанням цього контракту Адміністрація морських портів довела, що ми націлені на розвиток портової інфраструктури. Це тільки початок”, – зазначив Максим Широков.

Договір передбачає збільшення глибин на внутрішньому і підхідному каналі порту Південний до 21 метра, а в операційній акваторії причалів №5 і №6 ДП “МТП Южний” – до 19 метрів.

Заплановані роботи є продовженням проекту днопоглиблення, що реалізується в порту з 2012 року.Виконане раніше днопоглиблення дозволило з червня 2014 року в експериментальному режимі оголосити осадку для судів, оброблюваних на причалах №№5 і 6 (державного стивидора МТП Південний) в 18,5 метрів.

Нагадаємо, що перша угода з China Harbour Engineering company була підписана 18 травня в Києві. Перший договір передбачає проведення днопоглиблювальних робіт підхідного каналу з 16 до 19 метрів і створення операційної акваторії глибиною 16 метрів біля причалів №23, 24 і 25 морпорту Південний (проект “Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту Південний”).

Державна компанія China Harbour Engineering Company створена в 1980 році. Основним профілем діяльності підприємства з самого початку було будівництво об’єктів на території морських гаваней – терміналів, причалів, мостів в гаванях, сухих доків і т.д. Днопоглиблення було і залишається важливою складовою бізнесу CHEC. Близько 90% великих і середніх терміналів Китаю були побудовані саме China Harbour Engineering. Зараз у компанії налічується близько 60 зарубіжних представництв, які обслуговують клієнтів у 80 країнах світу.

У 2005 році CHEC об’єдналася з China Road and Bridge Corporation, що спеціалізується на будівництві доріг і мостів. В результаті злиття виник великий гравець – China Communications Construction Co., Ltd.(CCCC), а його дочірні структури, в тому числі і CHEC, зберегли свої профілі діяльності. В останні роки холдинг закріпив за собою позицію одного з найбільших підрядників світу. У минулому році провідне американське видання Engineering News-Record назвало CCCC третім найбільшим підрядником в світі

Останні новини:

Зараз читають