9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

АМПУ оголосила тендер на будівництво нового причалу в порту Миколаїв за 317 млн ​​грн

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила проведення конкурсної процедури на будівництво нового причалу № 8в морському порту Миколаїв.

Відповідне оголошення було розміщено в електронній системі Prozorro 20 жовтня 2017 року. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

Очікувана вартість виконання робіт становить 317 млн ​​грн. Побудований причал матиме 220,66 м в довжину, глибина біля стінки причалу складе 10,5 м з перспективою збільшення глибини до 13 м.

Проект передбачає будівництво причалу та днопоглиблення біля нього. Таким чином АМПУ збільшить потужності Миколаївського порту, що входить до трійки за вантажообігом в країні. Новий причал — це нові можливості і нові проекти, необхідні для подальшого розвитку Миколаївського порту і регіону, — зазначив Райвіс Вецкаганс, керівник АМПУ.

До участі в конкурсі запрошуються компанії резиденти і нерезиденти України. Термін подачі документації — до 20 листопада 2017 року.За консультацією та додатковою інформацією учасники тендера можуть звернутися до відділу організації закупівель за телефоном +38 (0512) 507392.

Нагадаємо, раніше АМПУ оголосила тендер на будівництво причалу 1-з в Одеському порту.

Останні новини:

Зараз читають